Assassins creed (1) | Xbox ONE/360 forum

Diskusní fórum o Xbox 360 a XBOX ONE

Diskuzní fórum o Xbox 360 a XBOX ONE si klade za cíl stát se místem pro setkávání Vás, majitelů a fanoušků konzolí XBOX, na internetu. Můžete se bavit o všem, co se Next-Gen konzolí týče, diskutujte o Xboxu 360, PS3, Nintendu Wii, ale prosím dodržujte při tom zásady slušného chování, neurážejte konkurenční konzole ani sebe mezi sebou. Pokuste se prosím předkládat konstruktivní názory a zakládejte informativní vlákna. Na fóru můžete diskutovat i o nových technologiích, nabízet věci k prodeji nebo výměně, poprosit ostatní o radu, požadujeme po vás pouze slušné chování.

!!! ZÁKAZ ZAKLÁDÁNÍ TÉMAT O VYPALOVÁNÍ, FIRMWARECH, MODCHIPECH A JINÝCH NEZÁKONNÝCH ÚPRAVÁCH KONZOLE XBOX 360 a XBOX ONE. VŠECHNA PODOBNÁ TÉMATA BUDOU IHNED SMAZÁNA A JEJICH OPĚTOVNÉ ZAKLÁDÁNÍ SE BUDE TRESTAT BANEM !!!

Děkujeme, Váš xbox-360-shop.info team

Právě online: Anonymní - 1
Členové - 0
Nejvíc najednou přihlášených: 285 [6 Kvě 2017 00:38]
Anonymní - 285 / Členové - 0

- Diskuze - Registrace - Odpovědět - Hledat - Statistika - -
Diskuzní forum / HRY /

Assassins creed

. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
Autor Zpráva
dundee
Člen
Odpovědět 
prosim nevíte nidko jestli má assassin's creed multiplayer???
need4beat
Moderátor
Odpovědět 
dundee
nemá...
Batou
Moderátor
Odpovědět 
ale nemusel by bejt špatnej, do toho jednoho města by se pustilo třeba 5 vrahů (hráčů) a každej by měl stejnej cíl, mno a komu by se to povedlo udělat nejrychlejc vyhrál by, samozřejmě by se mohly i samotní vrazi navzájem zabíjet, a nejlepší by bylo kdyby nešly rozeznat od obyčejných obyvatel...to pak hledání ostatních a následné honění...páni, to už by bylo jako The Ship
Namakanec
Člen
Odpovědět 
Kdy myslite, ze vyjde u nas napr. v JRC assa?
Ja furt nevim jestli prvni koupit mass effect nebo assassinse ale jestli ho v jrc budou mit uz zitra ci v patek tak si pro nej hupsnu do hypernovy
dundee
Člen
Odpovědět 
Do mě docela mrzí u tekhle skvělý hry,je to škoda výš co koupim si hru za 1500 a dohraješ jí za tejden a pak co????
Sonny
Člen
Odpovědět 
co pak?hrat znova....si myslim ze assasin bude hra ktera se bude dat hrat v poho vickrat...
Hrasula
Člen
Odpovědět 
Co rikate hodnoceni na ign. jen 7,7 ...
Namakanec
Člen
Odpovědět 
spis me udivuje ten horsi framerate na ps3, celkem me stve, ze za 2litry koupite hru a pak se vam seka na platforme pro kterou je vyvijena... to co je u konzoli priorita jako staly framerate a kompaktibilita, tak ted je zruseno...
RedsnakeCZ
Člen
Odpovědět 
nemoh byste mi nekdo na adresu aleskm-zavinac-seznam-tecka-cz poslat text ty recenze na AC z IGN ? V praci se na IGN nedostanu a tohle me fakt zajima. Diky
Sonny
Člen
Odpovědět 
vzdyt na IGN dostal assasin 8.7 a na jinych webech to je porad kolem 10....
http://readerreviews.ign.com/rrobj/game/index/834724
Robin
Moderátor
Odpovědět 
Sonny

jo přesně, na ign se první recenzí chtěli jen zviditelnit...
dundee
Člen
Odpovědět 
Hodnocení nic moc http://www.gametrailers.com/player/27754.html
Rhianna
Člen
Odpovědět 
Sonny
http://xbox360.ign.com/articles/834/834676p4.html
To na co jsi dal odkaz jsou čtenářské recenze tohle je s hodnocením 7,7
Robin
Moderátor
Odpovědět 
Rhianna

Sonny dal skutečně špatný odkaz, ale asi myslel toto

http://xbox360.ign.com/articles/835/835134p2.html

toje nová profi recenze na IGN od Australského zastoupení
Rhianna
Člen
Odpovědět 
Robin
ááááá...., tak to jo
Sonny
Člen
Odpovědět 
jojo se omloubam za spatny odkaz
RedsnakeCZ
Člen
Odpovědět 
teda jak čtu tu recenzi z IGN (díky moc Rhianno ), tak to pro Ass.Cr. nevypadá moc dobře. Špatnej příběh, špatná AI protivníků, nudná náplň misí (věci co se dělají před vlastní vraždou), doskakující grafika. Na druhou stranu výborné honičky po zabití, výborné animace, dobrý bojový systém.

Hra roku to určitě nebude ale úplně špatný asi taky ne. Nicméně je to zklamání, tahle hra je hrozně vyhypovaná.
mires
Člen
Odpovědět 
abych řekl pravdu, tak ta hra vypadá dobře, ale podle mě to bude hra na chvíly, souboje jsou humus, je sice hezký že má hodně animací pohybu ale dávno by byl desetkrát mrtvej kdyby tam nestály všechny postavy jak roury a jen nečuměly nebo nečekaly na to až si jich assasin všimne
Batou
Moderátor
Odpovědět 
RedsnakeCZ
hmm a Need4Beat tu AI celou dobu vyzdvihoval jak bude skvělá...holt nic no
Jaster
Člen
Odpovědět 
Ja se musim priznat ze sem to cekal..Nechápal jsem jak by system u teto hry mohl pracovat?Kde je zábava?Proste jenom nechápu co na té hře muze byt chytlave kdyz hlavni naplni je ocumovat chlapka pak ho zabit na 15 sekund se schovat do kupky sena a pak ject vesele dál....ani graficky to neni zadny zazrak.. Recenze na ign je mi tedy vysvetlenim..No nic stejne zklamani jsem zazil u Halo 3 a ted se tesim uz jenom na Mass effect..ten doufam nepokazej...
XGAMER
Člen
Odpovědět 
Jaster
nemyslim si ze mass effect bude pokazenej ... nemuzou si to ani dovolit a moc dobre to vedi ... jestli ze to bude trilogie tak kdo by si po prvnim nepovedenym dile kupoval druhej a treti myslim si ze ME naplni kralovsky nase ocekavani
Rhianna
Člen
Odpovědět 
No jelikož sem zastánce toho že si recenze nijak neberu k srdci, tak je celkem jedno co tam píšou, stejně si to většina z nás, jestli ne všichni koupí a pak se o tom můžem bavit, já se na hru stále těším stejně jako před IGN recenzí a myslím že to stejně bude dobré. To Jaster: Proste jenom nechápu co na té hře muze byt chytlave kdyz hlavni naplni je ocumovat chlapka pak ho zabit na 15 sekund se schovat do kupky sena a pak ject vesele dál.... Jak bys chtěl bojovat proti několinásobné křížácké převaze, jednoho zabít a čekat až jich přijde dalších patnáct??? A dál???Nechat se zabít??? Máš tajně zabíjet lidi, jak bys to udělal ve středověku líp než utéci kamsi mezi střechy nebo si počkat v kupce sena než se to uklidní??? Každopádně až si to zahrajem tak všichni uvidíme
anabol
Člen
Odpovědět 
Tak já to tady nechápu. Už to hraju tři dny a jeden den na full hd tv. Tady asi chybí oční lékař, nebo jsem slepý já. Chcete mi říct, že humus typu Lost planet má podobnou grafiku???? To je asi jako srovnávat Kameo s Mariem od Nintenda
modryklucina
Člen
Odpovědět 
tak jako ze tam bude pitoma ai tak na to jsem poukazoval uz davno ale vsichni mi to vyvraceli.od pribehu se nedalo cekat kdovi co a ze budou ukoly monotoni snad kazdy vedel...jinak bych k tomu jeste pridal otresna hudba..:D no ale moc se tesim az to zahraji....
anabol
Člen
Odpovědět 
Ono by to chtělo dopilovat anglinu, protože COD4 to vážně není. Je to slušný relax.Nechcete toho truchu moc od takové rozsáhlé hry????
modryklucina
Člen
Odpovědět 
hlavne mne zajima zda jde nastavit obtiznost nebo se proste hraje za super hrdinu?
anabol
Člen
Odpovědět 
Bohužel nic takového jsem nenašel. JE TAM DOCELA ZMATENÉ menu, ale to překousneš. jediná chyba je ty vsuvky z laboratoře, to je vážně úlet. Ale ty města, to je nenapodobitelné. dávám ruku do ohně za to, že nic takového tu nebylo a dloho nebude
anabol
Člen
Odpovědět 
Až budeš ve třetím městě , tak se ti obtížnost sama zvedne....nboj
modryklucina
Člen
Odpovědět 
hm takze superhrdina omg:D tak nevim no...to ze japonci myvaji zlehceny obtiznosti ok ale ze se neco takovyho dostane i do evropy u jedne z nejocekavanejsi hry..
anabol
Člen
Odpovědět 
nastavování obtížnosti je jako používání cheatu. je lepší když se stupňuje. Nejhorší věc, kterou rýžojedi nasmýkali do Evropy je souboj na konci mise s nějakým broukem, komárem trojrukým mongolem atd. trefovat tři červené tečky jako nesvéprávný ichtyl.
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz  Insert YouTube video  

:) ;) :-p :-( Další smajlíci...  Vypnout smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžeš použít uživatelské jméno bez hesla, pokud dané jméno nemá již registrováno jiný uživatel.

| Sekačky na trávu špičkových amerických, italských a belgických značek za nejlepší ceny na trhu.
ehobby.cz - zahrada, dílna, hobby nářadí
Sněhové frézy pro úklid sněhu - značky Vega, Snapper a Murray za nejlepší ceny v ČR

Stavební-míchačky.com | Svářečky, svářecí technika | ponorné vibrátory betonu | stavební vrátky | klimatizace | průmyslové vysavače | elektrocentrály | Fotograf Praha | vibrační technika | odvlhčovače vzduchu | Vibrační desky | Deskové hry, hlavolamy a vzdělávací hračky