E3 2017 (15) | Xbox ONE/360 forum

Diskusní fórum o Xbox 360 a XBOX ONE

Diskuzní fórum o Xbox 360 a XBOX ONE si klade za cíl stát se místem pro setkávání Vás, majitelů a fanoušků konzolí XBOX, na internetu. Můžete se bavit o všem, co se Next-Gen konzolí týče, diskutujte o Xboxu 360, PS3, Nintendu Wii, ale prosím dodržujte při tom zásady slušného chování, neurážejte konkurenční konzole ani sebe mezi sebou. Pokuste se prosím předkládat konstruktivní názory a zakládejte informativní vlákna. Na fóru můžete diskutovat i o nových technologiích, nabízet věci k prodeji nebo výměně, poprosit ostatní o radu, požadujeme po vás pouze slušné chování.

!!! ZÁKAZ ZAKLÁDÁNÍ TÉMAT O VYPALOVÁNÍ, FIRMWARECH, MODCHIPECH A JINÝCH NEZÁKONNÝCH ÚPRAVÁCH KONZOLE XBOX 360 a XBOX ONE. VŠECHNA PODOBNÁ TÉMATA BUDOU IHNED SMAZÁNA A JEJICH OPĚTOVNÉ ZAKLÁDÁNÍ SE BUDE TRESTAT BANEM !!!

Děkujeme, Váš xbox-360-shop.info team

Právě online: Anonymní - 1
Členové - 0
Nejvíc najednou přihlášených: 285 [6 Kvě 2017 00:38]
Anonymní - 285 / Členové - 0

- Diskuze - Registrace - Odpovědět - Hledat - Statistika - -
Diskuzní forum / OSTATNÍ /

E3 2017

<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . >>
Autor Zpráva
Zalud
Odpovědět 
Btw, predstava ze nekdo rika kamosovi neco ve smyslu jako " ty nevis co je E3? Tak si to zadej do googlu...." a vyjede mu odkaz sem
Silwer
Člen
Odpovědět 
Zalud
Jo a myslel by si ze e3 vystava kocek a nebo sraz gayu
Zalud
Odpovědět 
Tak jsem to myslel
Batou
Moderátor
Odpovědět 
Zalud
To teda ještě že už E3 skončilo. Dřív nebo později tohle téma milosrdně upadne v zapomnění .

Pokud ho někdo nevygoogluje .

A pro příště víme že radši zbytečně nerozebírat homosexualitu a zvířata .
Silwer
Člen
Odpovědět 
Batou
Zalud
Stejne fascinujici co se tady uz sechno probralo
Silwer
Člen
Odpovědět 
Argo odkud ty vlastne jsi?z Decina vid?
zalud
Odpovědět 
vary jsou lepsi jak decin

argonan
Člen
Odpovědět 
Silwer
Jasan,,máš sem cestu?
argonan
Člen
Odpovědět 
zalud
A jéje a další téma který město je nejlepší
argonan
Člen
Odpovědět 
Takže top 6 vašeho města
Děčín:
1. Malá ale hojně navštěvovaná krásná Zoo v lese na skále a zámeček s vyhlídkou
2.Děčín obklopenej skalami,kopci a protnutej řekou,máme 2 centra
3.Děčínská dominanta Děčínskej barokní zámek
4.V centru města na nábřeží unikátní via ferrata,,lezení po pastýřské stěně(obsahuje 14 tras)
5.V okolí NP Českosaské švýcarsko,Hřensko,slavná pravčická brána atd...
6.Stylový nákupní centrum v bývalým děčínským pivovaru
ještě bonus: výletní lodní doprava oběma směry,,směr Německo je to hezčí
Silwer
Člen
Odpovědět 
argonan
Ja te nasel na FB ale mas tam nejakou strasne mladou fotku snad zroku 2011 vypadas tak na 19-20 let

Jinak za me asi Albrechtice v jizerskych horach..tam je krasne..
argonan
Člen
Odpovědět 
Silwer
Já nemám FB
Zalud
Odpovědět 
Vary: multikulti rusove albanci dagastanci ukrajinci vietnamci na kazdym rohu, beda te jak neumis rusky kam se hrabe pičín
argonan
Člen
Odpovědět 
Zalud
A umíš rusky?
U nás hafo cikánů
Silwer
Člen
Odpovědět 
Zalud
Jsi z Varu?od prvniho jsem tam na festaku...
zalud
Odpovědět 
argo nene, a cernych je tu taky dost
silwer, no u varu bydlim ne primo v nich, tenhle rok festak poprvy minu, jedem na dovcu aspon usetrim, na festaku ty drinky za 200-300 je hrozny zlo clovek tam zahuci bura za vecer ani nevi jak
Silwer
Člen
Odpovědět 
zalud
Jo ty ceny jsou silene..kazdej rok tam strasne utratim..pizza za 400 a podobne
Ale miluju tu atmosferu
Zalud
Odpovědět 
Jn jako kdyz pijes treba jacka s kolou tak tam nechas fakt bura za vecer jak nic ja se naucil kdyz uz tam jdu kalit, chlastat long island ice tea das si 4 a mas ji jak z praku xD
Zalud
Odpovědět 
Ono by to jeste neznelo tak hrozne, nez si clovek uvedomi, ze ten festak trva tejden
Silwer
Člen
Odpovědět 
Zalud
Ja jsem tam vetsinou 4 dny..taky mam rad ten kemp co tam je..
Prolezl jsem tam ruznych hospudek
A hlavne na super lidi vzdy narazime...
Zalud
Odpovědět 
Tak vary jako takovy drahy nejsou, ja myslim primo stany s chlastem a peklo dole v thermalu
To ja vzdycky potkam spis 90% kokotu, ovsem, oni si rikaj to same o me takze pohoda
need4beat
Moderátor
Odpovědět 
http://metro.co.uk/2017/06/14/phil-spencer-xbox-one-x-interview-most-people-just-want -to-go-play-games-6707712/

super interview...

Phil Spencer prodává rock solid 4K/60fps a pak se redaktora ptá, proč se vůbec tak stará o 60fps u her pak to završí tím, že většina lidí HW neřeší a stejně chce prostě hrát jen hry...

vyhoďte někdo toho člověka pane bože, ten v jednom rozhovoru totálně popírá všechno za čím team xbox vlastně stojí...vsadim boty, že Phil pohřbí XOX stejně jako X One...
Robin
Moderátor
Odpovědět 
need4beat
jo, to mě rozsekalo "proč ti tak záleží na 60fps", je vidět, že herním divizím šéfujou nehráči, kdy konečně do vedení dosadí skutečnýho pařana, kterej ví, co obnáší dobrá hratelnost, přece nevydám na konci 2017 novou konzoli proto, abych furt servíroval 30 fps, je to prostě naprostá hloupost
Anonymní
Odpovědět 
No tak ty svoje sandálky můžeš rovnou hodit do popelnice. Co furt máte s mrtvým xboxem? Prodej one je na tom o něco (zhruba 2melcky) líp než x360 za stejnou dobu.
Robin
Moderátor
Odpovědět 
argonan
dobře ty, až takhle u německejch hranic jo?
Děčínem jsem projížděl, když jsem jel šplhat do Hřenska na pověstnou Pravčickou bránu
argonan
Člen
Odpovědět 
Robin
Tak hlavně že si nespadnul
A byl si ve Hřensku na soutěskách?
Jo německo je 15 km,na víkend papáníčko jedině do německa,,uplně jiná kvalita potravin než u nás v Albertu

Jinak Phil si fakt nevydí do pusy,,každou chvíli mění názory a stanoviska a vůbec xbox divize mě připadá že zaspali dobu a nevěděj co hráči fakt chtěj..
Robin
Moderátor
Odpovědět 
argonan
Jo jo soutěsky jsem dal taky mám dost fotek
argonan
Člen
Odpovědět 
Robin
No paráda
Soutěsky sou fajn,,Hřensko je fakt pěkně položený,,kolem skály...Větnamci ( který ten kolorit kurvěj) nahoře v jeskyních schovávali cigára a chlast před celníkama
Děčín má okolí super,,to jo,,sem odkojenej skalama
Odkud tě sem cesty zavedly
Robin
Moderátor
Odpovědět 
argonan
Z Prahy jsem si vyjel autem na výlet
Batou
Moderátor
Odpovědět 
Anonymní
Musíš pochopit že tady se jede neskutečnej circlejerk co se týče PS4. Pač většina lidí tady ho má.
Kdyby tu bylá jina skupina lidí mohl to bejt xbox circlejerk.

Nebo samozřejmě nejlepší varianta žádnej circlejerk jen prostě pohodovej pokec o hrách. To je ale moc pohádková představa .

Samozřejmě tenhle rozhovor je fakt debilní ale neni to jakože by mohl říct COKOLIV jinýho a lidi tady by to ocenili . Tohle jen hraje do karet.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . >>
Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz  Insert YouTube video  

:) ;) :-p :-( Další smajlíci...  Vypnout smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžeš použít uživatelské jméno bez hesla, pokud dané jméno nemá již registrováno jiný uživatel.

| Sekačky na trávu špičkových amerických, italských a belgických značek za nejlepší ceny na trhu.
ehobby.cz - zahrada, dílna, hobby nářadí
Sněhové frézy pro úklid sněhu - značky Vega, Snapper a Murray za nejlepší ceny v ČR

Stavební-míchačky.com | Svářečky, svářecí technika | ponorné vibrátory betonu | stavební vrátky | klimatizace | průmyslové vysavače | elektrocentrály | Fotograf Praha | vibrační technika | odvlhčovače vzduchu | Vibrační desky | Deskové hry, hlavolamy a vzdělávací hračky