E3 2017 (3) | Xbox ONE/360 forum

Diskusní fórum o Xbox 360 a XBOX ONE

Diskuzní fórum o Xbox 360 a XBOX ONE si klade za cíl stát se místem pro setkávání Vás, majitelů a fanoušků konzolí XBOX, na internetu. Můžete se bavit o všem, co se Next-Gen konzolí týče, diskutujte o Xboxu 360, PS3, Nintendu Wii, ale prosím dodržujte při tom zásady slušného chování, neurážejte konkurenční konzole ani sebe mezi sebou. Pokuste se prosím předkládat konstruktivní názory a zakládejte informativní vlákna. Na fóru můžete diskutovat i o nových technologiích, nabízet věci k prodeji nebo výměně, poprosit ostatní o radu, požadujeme po vás pouze slušné chování.

!!! ZÁKAZ ZAKLÁDÁNÍ TÉMAT O VYPALOVÁNÍ, FIRMWARECH, MODCHIPECH A JINÝCH NEZÁKONNÝCH ÚPRAVÁCH KONZOLE XBOX 360 a XBOX ONE. VŠECHNA PODOBNÁ TÉMATA BUDOU IHNED SMAZÁNA A JEJICH OPĚTOVNÉ ZAKLÁDÁNÍ SE BUDE TRESTAT BANEM !!!

Děkujeme, Váš xbox-360-shop.info team

Právě online: Anonymní - 1
Členové - 0
Nejvíc najednou přihlášených: 285 [6 Kvě 2017 00:38]
Anonymní - 285 / Členové - 0

- Diskuze - Registrace - Odpovědět - Hledat - Statistika - -
Diskuzní forum / OSTATNÍ /

E3 2017

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 15 . 16 . >>
Autor Zpráva
Zalud
Odpovědět 
Nene silwere ty to nechapes jen si myslis ze jsi opet nejchytrejsi dal uz to neresim
Silwer
Člen
Odpovědět 
Zalud
no dělám v jedné z největších firem v Čr..to asi na okraj...samozřejmě že nevydělávám peníze jako top manageři a nevymýšlím obchodní strategie na téhle bázi..Ale očividně vím víc než ty a toho by sme se pro začátek mohli držet ne?
Jak tohle funguje si může zjistit každý kdo se o to zajímá...existují i různé přednášky...
Silwer
Člen
Odpovědět 
Zalud
Žalude díky lidem jako ty marketing je aplikovatelnej...taky už bych to víc neřešil

Zbytečně se hádáme..já o tomk že země je kulatá ty že je placatá..tak to nechcme být...každý má svou představu a budemem se bavit o hrách...nemám chuť se tady zase hádat...
Zalud
Odpovědět 
Pokud chces diskutovat a ne se hadat tak mi vysvetli jakej to ma vyznam nasrat lidi a dosahnout stwjneho efektu jako kdyz ty lidi nenaseres? Dokud mi na tohle neodpovis tak o tom nevis nic :-P protoze to proste zadnej smysl nema a vetsi zisky to neprinese. A pokud si myslis ze ano tak mi napis cim.
Silwer
Člen
Odpovědět 
Zalud
já ti už odpověděl..nikoho nenasrali...zrovna tahle firma si je moc dobře vědoma jakou má pověst(dle průzkumu trhu) a ví že jen nahypuje..těch pár tisíc třeba i stovek tisíc haterů co smutněj jsou pro ně nepodstatní..i oni nakonec koupí....
Zalud
Odpovědět 
Ano i oni nakonec koupi, porad jsi mu neodpovedel ale na to proc a jakej ma duvod to odlozit planovane uz v den oznameni? Jakej ma duvod nekoho nasrat kyz stejnyho efektu bez nasrani dosahnou i jinak. A taky jsem se ptal jaky jim to prosimtebe prinese zisky a jak?
Silwer
Člen
Odpovědět 
Zalud
já už nevim..tak si to pročti všechno znova hele..nebo jdi na školu reklamy pokud tě to zajíma..nebo na nějaký kurz..nezlob se na mě..ale to je jako dítěti vysvětlovat teorii relativity...

Napsal jsem ti to už asi 3x..nemám chuť to vysvětlovat donekonečna..uzavřeme to..věř že firmy dělají hry pro hráče..a datum oznámení je opravdu to co si vývojáři u takhle velkých a známých titulů přejí splniot..neeistuje deadline který je časově úplně jinde..a neni to jen šaškárna aby to nahypovalo lidi...ostatně jsi živej důkaz že reklama funguje patříš do toho mizivého procena z pohledu businessu který bude pár dní brečet kvli odkladu..pošoupne reklamu dál..ale ve finále stejně koupí..takže double win

Víc prosím neřeš..mě to vážně nebaví..
Nepiš mi jak a proč..buď si to dokážeš vytáhnout z psaného textu nebo to prostě už neřeš...
Alluminium
Člen
Odpovědět 
Silwer
Ani to číst nebudu...ale určitě ti vývojáři v člý¨ánku řeknou jak je datum vydání udávané pro zisk
Tak sme konecne nasli puvod tvoji ignorance. Radsi ignorujes fakta a placas si svoje. Hele muzes se tu povysovst jak chces a mavat tu cim chces ale nemeni to nic na tom ze meles nepodllzeny blaboly jako vzdycky a mel by ses zacit trochu zajimat jestli tu nechces bejt za vola
Alluminium
Člen
Odpovědět 
Ja poslu clanek kterej primo navazuje na tema tyhle diskuze s nazorama lidi ze vsech koutu herniho prumyslu kterej detailne popisuje proc se hry odkladaj a komplikace vyvoje her a silwer napise "ani to cist nebudu, ziju si ve svym svete tak mi to nenarusuj" absolutne dokonaly. Zalude plejtvas zivotnost klavesnice
Silwer
Člen
Odpovědět 
Alluminium
Pokud myslíš že datum vydání hry určují vývojáři tak jsi fakt hloupej...
No podložený to mám asi jedinej já..protože se v tom pohybuju...nemusím si číst články na netu a vydělávám si tím...

Pokud tě to zajímá přestaň doma sedět u PC a hrát celý den hry..a zkus se něco přiučit...pak to třeba uvidíš z druhé strany...

Poprosim admina o promazání ať se vrátíme k hrám a E3

PS:je krásný jak neznalost dokáže sjednotit i dva jedince..kdy jeden druhému nadával že neumí ani správně pravopis..a teď tu do mě valí,protože oba mají marketing a management v malíčku
Silwer
Člen
Odpovědět 
Jo a zítra je výročí Star Wars 40 let

To je možná zajímavější než marketing...taky by se měli snad ukázat nové záběry ze star wars Battlefront..
Zalud
Odpovědět 
Tpco ... ani jednou jsi nenapsal duvod toho cim na tom vydelaj a kdZ nevis kudy kam a neznas odpoved (neznas protoze racionalni neexistuje) tak reknes neco o diteti neco o placat zemi a at si proctu. Ja si to procetl a 10x se te ptam na totez a odpoved zadna

http://www.hrej.cz/novinky/2017/05/24/odklad-rdr-srazil-akcie-t2-na-minimum-pak-rostl y-44512/

PO ODKLADU OKAMZITE SPADLY akcie
Wow silwere super marketingovej tah boze muj ty se vrat do skoly marketingu
Alluminium
Člen
Odpovědět 
Pohybuješ se tak akorat ve svy fantasii datum vydani neurcujou AAA vyvojari ale indie ano, ty ve clanku mluvej taky kdybys vzal nejaky lekce anglictiny tak by ses docet. Ale at je to indie nebo ne, marketing tu hru nekoduje a muzou datumy jen zhruba zamerit takze sice vyvojari to datum neurcujou ale odklady na svedomi maj rozhodne oni.

Obcas tu bublinu kolem sebe vypust a trochu i informace vstrebavej. Nemuzes mit porad jen zacpany usi
Zalud
Odpovědět 
Nevim o tom ze bychom si s alluem nadavali co se tyka pravopisu ale to je fuk

Ja nevim jestli delas marketing managera s prodejem parku nebo treba elektroniky ale tebe bych zamestnavat fakt nechtel jestli uplatnujes jednu obchodni strategii pro vsechny odvetvi prumyslu

Proste a jednoduse NEMA SMYSL udat datum a pak ho zmenit protoze hypu dosahnes uz oznamenim pak das pevnej datum a dosahnes seho ceho pises. To ze datum zmenis abudelas odklad v hernim prumyslu nedosahnes absolutne niceho.

Ja se te zeptal na dve otazky a ani na jednu jsi mi neodpovedel. 1) jakej ma vyznam zvolit variantu ktera ti neprinese vetsi zisky ani vic hracu maximalne nekoho naseres kdyz muzes zvolit variantu ktera ma stejnej dopad ale nikoho nenaseres.
2) jak A CIM TI PRINESE VETSI ZISK TO ZE ODLOZIS HRU???????????????
Asi vis velky hovno kdyz mas problem jasne odpovedet. Me nezajima jak je to ve tvem odvetvi kazde je jine a tady to nedava absolutni smysl.
Kopes si vlastni hrib ale ponizujes ostatni. Nejdriv ti sem hodi allu clanek proc se to odlozilo ja ti sem ted hodim clanek ze hned spadly akcie.... tohle jsou podklady k nasim argumentum. A ty? Ty jen pises ze mas podklady ale nemas vubec nic. Placas nesmysly. Furt si stojis za tim (pres oba post ute clanky) jak to byl skvelej marketingovej tah kterej neprinese vubec ale vubec nic a kdyz se te zeptam co to prinese a jak tak nejsi schopnej odpovedet. Vzdej to nemas pravdu.
Silwer
Člen
Odpovědět 
Zalud
Já bych tě taky nezaměstnal neboj

RDR dělá nějaké nezávislé Indie studio?Tak vidíš

Jak jsem psal..nechte to být..je to forum o hrách..nevim co máte za vzdělání a je mi to srdečně jedno..třeba jste v tom co děláte dobří..tak se toho držte
Silwer
Člen
Odpovědět 
Zalud
ježiš ty jsi jak natvrdlej
začínám se bát že neumíš číst..Neni odkald jako odklad..neni firma jako firma...I s Odkladem se musí umět pracovat a vědět jaký si dovolit aby to byle ještě pro firmu zisk...pokud vydáš hru v roce 2017 na vánoce..nebo jí v létě odložíš všude se o tom píše na další rok..tak nehrozí že budeš mít méně kupujících..budeš jich mít víc..90% hráčů si řekne že si počká na kvalitu..10% jako ty pobrečí jak je to sere..ale pak půjde a stejně koupí..+spousta lidí se o tom dozví i v důsledku odkladu..nebudu to tady už s váma řešit...upřímně mě nebavíte..přijdu si jak na základce kde učitel vysvětluje chemii a půlka třídy se dloube v nose
Zalud
Odpovědět 
Silwere nee ty jsi jak natvrdlej ja se zacinam bat ze nerozumis co po tobe clovek chce.

Ptam se po stopadesate.... pises totalni sracku ze odklad zajisti vic kupujicich. A ja se te ptam jak? Jak odklad zajisti vic kupujicich?

Jj me prijdes jak ze zakladky to je pravda. Akorat ze ty si myslis ze jsi ten ucitel. Allu ti hodil link proc se hra odlozila ja ti hodil link ze tim dnem automaticky padly akcie. A ty tvrdis ze to byl planovanej marketingovej tah. Jestli to tak nekdo dela tak je debil protoze zrovna na tomto konkretnim pripade ti to neprinese nic. A tohle ale neni ten pripad bud vklidu. Tady se neplanovalo oznamit hru a pak ji odlozit. To je jen tvuj fantasy vesmir kde ty mas vzdycky pravdu bez jakychkoliv podkladu. Na dukazy hazis bobek. Argumenty nulovy. Logika nikde. Ale prezentujes svoje vymysleny pravdy jakobys byl v jenich tymu marketingu a mel cerne na bilem i s podpisem ze takhle to bylo naplanovany od zacatku chciju smichy vazne
Silwer
Člen
Odpovědět 
Zalud
Ty jsi živý důkaz že marketing funguje To je celé vysvětlení..
Kdyby jsi nebyl natvrdlý tak jistě víš že na vše neuplatníš stejný marketingový strategie..já se celou dobu bavim o RDR..a ano tam to přinese hráče navíc..a ano bylo to tak zamýšelno od začátku...Já si přijdu jak na novinkách tam jsou podobní myslitelé
Zalud
Odpovědět 
A ja si prijdu jak ve zvlastni skole. Neznas odpoved tak placs sracky jako vzdy.
Ptam se jestli to privede vic kupujicich? Ne, ptam se a chci vedet JAK tahle picovina prinese vic kupujicich???? Postopadesateprvni a silwer to porad nechape.

Proc ignorujes ze samotni vyvojari rekli proc hru odlozili a proc ignorujes ze padly akcie hned ten den? Proste to zadnej marketingovej tah nebyl. Uz bys mohl zase priletet z toho vesmiru zpatky na zem
Silwer
Člen
Odpovědět 
Zalud
Tak opět o ty pomalejší..
někde píší vývojáři RDR že jim padají akcie?ne viď..tak se zase zklidníme..přestaň psát jen vulgarismy a začni používat to co máš na krku..
Jsak jsem už napsal..vysvětlovat to 10x nebudu..pokud to nechápeš tak to prostě nechápeš...je mi to upřímně úplně jedno..
takže zpět k E3
Alluminium
Člen
Odpovědět 
Nech ho ve svym světě, on je tam spokojenej. Tam má vždycky pravdu
Silwer
Člen
Odpovědět 
Alluminium
myslíš ten svět mimo tvůj sklep..kde každé dva roky vystřídáš nějakou konzoli a změníš svůj názor?Jak tu s oblibou říkáme že herně zraješ?

Ano v tom světě jsem rád
Silwer
Člen
Odpovědět 
na začátku když jsem to založil jsem jasně napsal že se tu budeme bavit o E3 a nebudeme se urážet..copak je to tak těžký?

Já vám váš názor neberu..svůj sem vám řekl tak hotovo ne?
Zalud
Odpovědět 
S urazkama jsi zacal ty tak jako vzdy.

Silwere ty jsi tu ten hlupak. Nemas to jak vysvetlit protoze vysvetleni neni a neysvetlil jsi nic tak jen pises ze to nechapu. Jasne

Vyvsetli mi jak to zvedne zisky a pocet prodanych kusu to jsi nevysvetlil ani jednou!

A akcie ze padly? Me prijde ze ty zijes ve sklepe. To jsou verejne dostupne informace...noo chlapce mas se jeste hodne co ucit
Silwer
Člen
Odpovědět 
Zalud
vzdávám to..buď deláš vola..nebo fakt neumíš číst..ale mě nerozhodíš..jaký akcie padly?co to zase plácáš?Já píšu že níkomu nepadají..bože ty ten text ani neumíš přečíst a chceš se tady pouštět do nějakých debat..končím..
Zalud
Odpovědět 
Ty asi neumis precist text tpco ... nevim co mas v hlave ale mozek to asi nebude ted se tu chces i hadat o tom jestli jim padly akcie nebo ne???

Milionkrat jsem se te zeptal jak zvedne zisk a pocet prodanych kusu to ze se odlozi datum vydani a ani jednou jedinkrat jsi na to neodpovedel a jen me presvedcujes ze odpovedel protoze nevis co na to napsat a delas hlupaka. Mi rekni kde milerad si to prectu. Jediny co totiz pises je to ze to zvedne prodeje hry ale nikde neodpovidas na otazku "JAK TO DO PICI ZVEDNE PRODEJE HRY?"

Misto abys jednou odpovedel na moji otazku dosolvone tak tu 20x napises ze mi to nebudes opakovat ze jsem to nepochopil? Aha. Takze nez aby jses jednou opakoval v dotazu ktery od tebe zadam(ale neopakoval pac jsi to nikde nezodpovedel) tak radsi 20x zopakujes ze to nebudes opakovat ? that logic
Alluminium
Člen
Odpovědět 
No ten je uplně v hajzlu už On se vždycky zamotá do těch svejch vejmyslů a pak se zakopává a zakopává až už musí říct "zpátky k tématu" K jakýmu tématu prosimtě, dyt E3 je až příští měsíc A do tématu o switch kecat o PC a o jinejch věcěch kterejm nerozumíš ti šlo žejo?
challenger
Člen
Odpovědět 
Tyhle tři stránky si regulérně vytisknu a budu si to číst pokaždý až budu mít slabou chvilku
Silwer
Člen
Odpovědět 
Zalude ty jsi vocas
Koncim debatu...
Ale je fakt ze jsem se tu zase po dlouhe dobe pobavil..
Zalud
Odpovědět 
Taky nad tim premyslim, denni davka nasranosti je potreba a tohle kdyz si zitra prectu hned po ranu tak budu zase v norme
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 15 . 16 . >>
Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz  Insert YouTube video  

:) ;) :-p :-( Další smajlíci...  Vypnout smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžeš použít uživatelské jméno bez hesla, pokud dané jméno nemá již registrováno jiný uživatel.

| Sekačky na trávu špičkových amerických, italských a belgických značek za nejlepší ceny na trhu.
ehobby.cz - zahrada, dílna, hobby nářadí
Sněhové frézy pro úklid sněhu - značky Vega, Snapper a Murray za nejlepší ceny v ČR

Stavební-míchačky.com | Svářečky, svářecí technika | ponorné vibrátory betonu | stavební vrátky | klimatizace | průmyslové vysavače | elektrocentrály | Fotograf Praha | vibrační technika | odvlhčovače vzduchu | Vibrační desky | Deskové hry, hlavolamy a vzdělávací hračky