Gta 4 (1) | Xbox ONE/360 forum

Diskusní fórum o Xbox 360 a XBOX ONE

Diskuzní fórum o Xbox 360 a XBOX ONE si klade za cíl stát se místem pro setkávání Vás, majitelů a fanoušků konzolí XBOX, na internetu. Můžete se bavit o všem, co se Next-Gen konzolí týče, diskutujte o Xboxu 360, PS3, Nintendu Wii, ale prosím dodržujte při tom zásady slušného chování, neurážejte konkurenční konzole ani sebe mezi sebou. Pokuste se prosím předkládat konstruktivní názory a zakládejte informativní vlákna. Na fóru můžete diskutovat i o nových technologiích, nabízet věci k prodeji nebo výměně, poprosit ostatní o radu, požadujeme po vás pouze slušné chování.

!!! ZÁKAZ ZAKLÁDÁNÍ TÉMAT O VYPALOVÁNÍ, FIRMWARECH, MODCHIPECH A JINÝCH NEZÁKONNÝCH ÚPRAVÁCH KONZOLE XBOX 360 a XBOX ONE. VŠECHNA PODOBNÁ TÉMATA BUDOU IHNED SMAZÁNA A JEJICH OPĚTOVNÉ ZAKLÁDÁNÍ SE BUDE TRESTAT BANEM !!!

Děkujeme, Váš xbox-360-shop.info team

Právě online: Anonymní - 2
Členové - 0
Nejvíc najednou přihlášených: 285 [6 Kvě 2017 00:38]
Anonymní - 285 / Členové - 0

- Diskuze - Registrace - Odpovědět - Hledat - Statistika - -
Diskuzní forum / UŽIVATELSKÉ RECENZE /

Gta 4

. 1 . 2 . 3 . >>
Autor Zpráva
tom1478
Odpovědět 
na recenzi her ma gta 4 na ps3 a xko hodnoceni 94/100
a na pc 78/100.jak by jste tuto hru na xko ohodnotili vy?
Silwer
Člen
Odpovědět 
tom1478
ať nežeru tak 34%....
Talrion
Člen
Odpovědět 
9/10...pokud seš fanouškem serie, klidně i 9,5/10 nebo plnej počet. Výborná hra. Hlavně velký přestřelky jsou špica
Silwer
Člen
Odpovědět 
Nenene 34%a to sem pro tu sračku velkorysej
BlackHawkCZ
Člen
Odpovědět 
Budu hodnej.Neohodnotim to slovem "sracka",reknu pouze,ze teto hry je skoda i na Řitni otvor.
The Choosen One
Člen
Odpovědět 
Bez procentuálního hodnocení bych to hodnotil na Výbornou.
Silwer
Člen
Odpovědět 
The Choosen One
Výbornou sračku
Alluminium
Člen
Odpovědět 
50%-...pulka me bavila,pulka odradila
BlackHawkCZ
Člen
Odpovědět 
Vsechno je jen o mrdu.Jak se rika na vesnicich:

"Silnejsi pes mrda."
Silwer
Člen
Odpovědět 
Z GTA mám pocit jako bych se těšil hrozně do KFC sežral to..Ale po chvíli by mne tak začla z toho pálit prdel že bych byl dvě hoďky na hajzlu v úplných sračkách a pak bych se k tomu jídlu už radši nikdy nevrátil...

Doufám že mne všici pochopili
Alluminium
Člen
Odpovědět 
Silwer
to me to ze zacatku hodne bavilo....opadavalo to,a ted uz o to ani nezavadim....kam se to hrabe na pinatu
konina
Člen
Odpovědět 
ono je to dobrý,ale nesmíš to porovnávat se san andreas,to tě hned vomrzí jinak grafika a fyzika super
RodneY69
Člen
Odpovědět 
80-90%... výborně jsem se bavil...
Psycho
Člen
Odpovědět 
30 % píšu s odporem
HalCryon
Člen
Odpovědět 
je to vyborna hra hodne pic.v.in se tam da delat ,mise jakz takz ujdou ale nektere jsou nudne , grafika super pohyby lidi super (kdyz nekoho prejedes tak ja se prevaly pres strechu atd ... to je efektni ,hral jsem vsechny GTA a 4ka byla pro mne duvod koupit xko a nezklamala mne dal bych tak 95/100

ale na komp je to hrozna sracka ,velke hardwarove naroky ,hodne bugu,16giga na hdd a spatna ovladatelnost
Brake
Člen
Odpovědět 
já bych dal tak 80% - po celou dobu to byla výborná zábava a pro mě jedna z nej her tohohle druhu, jenže to jediné zklamání je to, že narozdíl od San Andreas se po dokončení hlavní linie nedá už nic moc dělat a pak mě to přestalo bavit. Ovšem přídavek Lost and Damned ten je snad ještě lepší a hrál jsem ho skoro nonstop než jsem to dohrál - pak ale zase to samé jako u základní hry... Kdyby tam bylo tolik blbostí a taková mapa jako SA je to rzohodně 100%
Talrion
Člen
Odpovědět 
tom1478
jednoduše....všichni ti, kteří píšou, že je to sračka, 30%, KFC sračky, silnější pes šoustá a já nevim co...to jsou pařanský lamy a GTAčko jim prostě nešlo pořád jen chcípali a nevěděli, jak plnit úkoly...my, kteří píšeme 80-90% umíme hru ocenit a pořádně si jí vychutnat....ná nás dej

doufám, že za 2 hodiny nebude před mym bytem hlouček frajerů s pochodněma a sekáčkama, v jejich čele bude Silwer s BlackHawkem...za nima bude brečet All nad svym monitorem a budou mě hromadně lynčovat :yD :yD
Psycho
Člen
Odpovědět 
Talrion
:yD mohl bych znát tvojí adresu neboj se je to pro dobré účely :yD
modryklucina
Člen
Odpovědět 
jj uzasna zalezitost.. 90% urcite plus vyborny multak se spoustou modu
Talrion
Člen
Odpovědět 
Psycho
nevim nevim, ale nějak je mi ten tvůj požadavek podezřelý ještě si to rozmyslim :yD
Silwer
Člen
Odpovědět 
Talrion
Máš rád život?
Psycho
Člen
Odpovědět 
Talrion
ok přemýšlej rychle ,aby si měl Silwer na kom vyčerpat tu zlost
Talrion
Člen
Odpovědět 
tom1478
vidíš? pravý znalec Modryklucina promluvil...90% Je to sice kapánek maník, co z každýho tématu udělá offtopic o PS3 nebo o mrdu, ale ve hrách se sakra dobře vyzná
Alluminium
Člen
Odpovědět 
Talrion
to ze ohodnoti hru podle sebe neznamena ze se vyzna
nerikam ze se nevyzna,vyzna se daloko lip nez ja ale nemuzes to podle soudit
Silwer
Člen
Odpovědět 
Talrion
Kkluk se narodil s GTA vypálenym na čele..to nejde tak brát vážně

Mi všici rozumní víme jak na tom GTA je a s klidným svědomím můžu říct že GTA je odpad herního průmyslu...Někdo snad něco namítá
Alluminium
Člen
Odpovědět 
Silwer
no mel bych takovou vyhradu ato ze........mas este ty sekacky a pohodne po ruce?
Silwer
Člen
Odpovědět 
Alluminium
No večer bych ho leda půlitrem mohl ohrozit....
Alluminium
Člen
Odpovědět 
tak zadny namitky nemam
modryklucina
Člen
Odpovědět 
ja v tom vidim jen zast a plivani pac to bylo strasne hypovane
vzdyt strelba, ovladani, fyzika, kamera atd. vse se zlepsilo.. graficky konecne ta hra zacla vypadat.. jen to udelali realnejsi, nic vic, plus pridan skvely multi
Ale psat ze grafika je hnus, nudne mise ci spatne ovladani a pak zlate San andreas- to nejde moc dohromady
HalCryon
Člen
Odpovědět 
Silwer

pryyy odpad vzdyt je to spolecne se serii COD nejprodavanejsi herni serie na svete....tak jaky odpad

ja se taky dival pred koupi gta4 na recenze a malem me odradily ale ja ji veril a stjne ji koupil a udelal jsem sakra dobre
. 1 . 2 . 3 . >>
Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz  Insert YouTube video  

:) ;) :-p :-( Další smajlíci...  Vypnout smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžeš použít uživatelské jméno bez hesla, pokud dané jméno nemá již registrováno jiný uživatel.

| Sekačky na trávu špičkových amerických, italských a belgických značek za nejlepší ceny na trhu.
ehobby.cz - zahrada, dílna, hobby nářadí
Sněhové frézy pro úklid sněhu - značky Vega, Snapper a Murray za nejlepší ceny v ČR

Stavební-míchačky.com | Svářečky, svářecí technika | ponorné vibrátory betonu | stavební vrátky | klimatizace | průmyslové vysavače | elektrocentrály | Fotograf Praha | vibrační technika | odvlhčovače vzduchu | Vibrační desky | Deskové hry, hlavolamy a vzdělávací hračky