Gta 4 (2) | Xbox ONE/360 forum

Diskusní fórum o Xbox 360 a XBOX ONE

Diskuzní fórum o Xbox 360 a XBOX ONE si klade za cíl stát se místem pro setkávání Vás, majitelů a fanoušků konzolí XBOX, na internetu. Můžete se bavit o všem, co se Next-Gen konzolí týče, diskutujte o Xboxu 360, PS3, Nintendu Wii, ale prosím dodržujte při tom zásady slušného chování, neurážejte konkurenční konzole ani sebe mezi sebou. Pokuste se prosím předkládat konstruktivní názory a zakládejte informativní vlákna. Na fóru můžete diskutovat i o nových technologiích, nabízet věci k prodeji nebo výměně, poprosit ostatní o radu, požadujeme po vás pouze slušné chování.

!!! ZÁKAZ ZAKLÁDÁNÍ TÉMAT O VYPALOVÁNÍ, FIRMWARECH, MODCHIPECH A JINÝCH NEZÁKONNÝCH ÚPRAVÁCH KONZOLE XBOX 360 a XBOX ONE. VŠECHNA PODOBNÁ TÉMATA BUDOU IHNED SMAZÁNA A JEJICH OPĚTOVNÉ ZAKLÁDÁNÍ SE BUDE TRESTAT BANEM !!!

Děkujeme, Váš xbox-360-shop.info team

Právě online: Anonymní - 3
Členové - 0
Nejvíc najednou přihlášených: 285 [6 Kvě 2017 00:38]
Anonymní - 285 / Členové - 0

- Diskuze - Registrace - Odpovědět - Hledat - Statistika - -
Diskuzní forum / UŽIVATELSKÉ RECENZE /

Gta 4

<< . 1 . 2 . 3 . >>
Autor Zpráva
Silwer
Člen
Odpovědět 
modryklucina
Grafika hnus nudné mise..koukej leze mi to z klávesnice jako pasta z tuby
modryklucina
Člen
Odpovědět 
nemusis nic dodavat, tvuj legendarni prispevek s obrazkem GTA3 a u toho napis ze vypada lepe nez ctyrka vidim jeste ted
Alluminium
Člen
Odpovědět 
za odpad bych to ale nepovazoval
Silwer
Člen
Odpovědět 
modryklucina
No za tim si stojim komiksová grafika tomu dal víc než rádoby real kterej vypadal otřesně
modryklucina
Člen
Odpovědět 
jj jasny vypada to uzasne, malem bych neveril ze je to tak stare
Talrion
Člen
Odpovědět 
Alluminium
vždyť já ale vůbec neposuzuju názory vás dvou :yD...já nepovažuju ničí názor za názor s vyšší váhou než jinej....
HalCryon
Člen
Odpovědět 
pry radoby real :'D vzdyt tadle hra je skoro real =op(!)
Alluminium
Člen
Odpovědět 
HalCryon
v realu nejsou stereotipni mise
Silwer
Člen
Odpovědět 
HalCryon
jasný běžně v realu přejíždim babky na mopedu..ty máš dost
modryklucina
Člen
Odpovědět 
Alluminium libi se ti Gears ci Crackdown??? divny co takovy stereotyp GTA je oproti nim kral...
HalCryon
Člen
Odpovědět 
proto sem napsal skoro a kdybys chtel tak nastartuj mopeda a muzes vyzkouset prejet nakou babku ,treba tu svou
Alluminium
Člen
Odpovědět 
modryklucina
jj libi
Mr Bean
Člen
Odpovědět 
ja bych tomu dal 92%super grafika,atmosfera velkomesta,zvuky,mise,hudba...proste je to dobre zpracovane.VIVA GTA Iv
OPROTI GTA 3,LBS,VICECITY A MOZNA I SA JE TO NA VELKE UROVNI.
David50G
Člen
Odpovědět 
tak sa bylo lepší ne v grafice ale příběh a hlavně volnost tady máš jeden obchod a si rád ale zase ta grafika fyzika vozidel a všeho je dost dobrá kdyby spojily sa+4 menovalo by se to gta san andreas stories a mít tu grafiku z čtyřky tak pecka na 100%
Mr Bean
Člen
Odpovědět 
gta niko belic stories alias. gta 5
Mr Bean
Člen
Odpovědět 
sa uz mam doma na pc asi 1 rok dvakrat jsem to projel a uz je to uplne nuda,leps je gta 4,a jeste lepsi bude petka planuje se to na rok 2010.
Cru4l
Moderátor
Odpovědět 
Kriste pane, to jsou názory
Rhianna
Člen
Odpovědět 
Cru4l
Mr Bean
Člen
Odpovědět 
Cru4l
Moderátor
Odpovědět 
Mr Bean
No teď jsi to rozštíp no
Mr Bean
Člen
Odpovědět 
tak sory uz nebudu vyjadrovat blby nazory...
Cru4l
Moderátor
Odpovědět 
Mr Bean
Upřímně děkuji
Mr Bean
Člen
Odpovědět 
Cru4l
misan
Člen
Odpovědět 
ja bych tomu dal 75/100 napad dobry ale zpracovani by mohlo byt lepsi
Saphiron
Člen
Odpovědět 
GTA 4 je parádní hra. Přijde mi, že je docela v módě na ni nadávat. Já se u hry bavím, takže můžu s čistým svědomím říct, že hra splnila svůj účel. Ne snad?
Twix
Člen
Odpovědět 
Saphiron
ja taky gta4 + Lost and damned miluju
jacob
Odpovědět 
tak tak kvuli gta4 sem si koupil xko,29 října vyjde lost damned+gay tony na jednom disku za 40 dolaru,jeden prodavac v jrc rikal ze by to mohlo byt na pultu zacatkem prosince,uvidime
Saphiron
Člen
Odpovědět 
jacob
luxuuus, nerad to kupuju takhle přes net A 2 hry v 1? To je super věc
The Choosen One
Člen
Odpovědět 
Saphiron
Jo ale bude to jen příběh TLAD, a Gay Tony, Nicův už tam nebude.
Saphiron
Člen
Odpovědět 
The Choosen One
no a? Základ GTA 4 mám, jde mi jen o ty datáče.
<< . 1 . 2 . 3 . >>
Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz  Insert YouTube video  

:) ;) :-p :-( Další smajlíci...  Vypnout smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžeš použít uživatelské jméno bez hesla, pokud dané jméno nemá již registrováno jiný uživatel.

| Sekačky na trávu špičkových amerických, italských a belgických značek za nejlepší ceny na trhu.
ehobby.cz - zahrada, dílna, hobby nářadí
Sněhové frézy pro úklid sněhu - značky Vega, Snapper a Murray za nejlepší ceny v ČR

Stavební-míchačky.com | Svářečky, svářecí technika | ponorné vibrátory betonu | stavební vrátky | klimatizace | průmyslové vysavače | elektrocentrály | Fotograf Praha | vibrační technika | odvlhčovače vzduchu | Vibrační desky | Deskové hry, hlavolamy a vzdělávací hračky