Gta 4 (3) | Xbox ONE/360 forum

Diskusní fórum o Xbox 360 a XBOX ONE

Diskuzní fórum o Xbox 360 a XBOX ONE si klade za cíl stát se místem pro setkávání Vás, majitelů a fanoušků konzolí XBOX, na internetu. Můžete se bavit o všem, co se Next-Gen konzolí týče, diskutujte o Xboxu 360, PS3, Nintendu Wii, ale prosím dodržujte při tom zásady slušného chování, neurážejte konkurenční konzole ani sebe mezi sebou. Pokuste se prosím předkládat konstruktivní názory a zakládejte informativní vlákna. Na fóru můžete diskutovat i o nových technologiích, nabízet věci k prodeji nebo výměně, poprosit ostatní o radu, požadujeme po vás pouze slušné chování.

!!! ZÁKAZ ZAKLÁDÁNÍ TÉMAT O VYPALOVÁNÍ, FIRMWARECH, MODCHIPECH A JINÝCH NEZÁKONNÝCH ÚPRAVÁCH KONZOLE XBOX 360 a XBOX ONE. VŠECHNA PODOBNÁ TÉMATA BUDOU IHNED SMAZÁNA A JEJICH OPĚTOVNÉ ZAKLÁDÁNÍ SE BUDE TRESTAT BANEM !!!

Děkujeme, Váš xbox-360-shop.info team

Právě online: Anonymní - 2
Členové - 0
Nejvíc najednou přihlášených: 285 [6 Kvě 2017 00:38]
Anonymní - 285 / Členové - 0

- Diskuze - Registrace - Odpovědět - Hledat - Statistika - -
Diskuzní forum / UŽIVATELSKÉ RECENZE /

Gta 4

<< . 1 . 2 . 3 .
Autor Zpráva
The Choosen One
Člen
Odpovědět 
Saphiron
No a nic. Jen aby bylo jasno.
brit11
Odpovědět 
nejlepší GTA i přesto že to nemá takový možnosti jako SA ale má to prostě NĚCO co z toho dělá nejlepší GTA a dávám 96%
Brake
Člen
Odpovědět 
No jsem zvědavý na nový přídavek
Mjolln
Člen
Odpovědět 
Žádný GTA na kompu sem nedohrál na 100%, ani hlavní příběhovou linii, jen SA, ale u GTA IV mě ten příběh bavil, taky mě k tomu asi hnalo že sem si to koupil a na 100% mě hnaly ty ajchy. Mě se ta hra líbí, škoda jen že to nedali na víc dvd aby byla hezčí grafa.
Mraker
Člen
Odpovědět 
GTA IV je cool game ,jen by to chtelo něco víc než města .Myslím že píseček neni dobrá náhrada lesů skal a jiných .V san andreasku bylo hodne záhad především v lesích a jiných oblastech,hodně vecí bych zlepšíl na GTA IV ale to by jsme se dosali do 20 gb .)
lvjunior
Člen
Odpovědět 
super hra ...... grafika vyborna , 9/10
Gree
Člen
Odpovědět 
No tak na XBox rozhodne super,na pc je to trochu odflaknuty
Silent Hill
Člen
Odpovědět 
Gree

Nesouhlasím, hrál jsem to obojí. Na PC je 1000x lepší grafická stránka, odfláklé je to v tom, že je špatně udělaná konverze, tzn. hra je extrémně náročná na výkon CPU a počítáním scény zatěžuje především CPU nikoliv GPU.

Pokud máš nějaký čtyřjádro Quad-Core jsi za vodou, avšak GTA IV ho i tak vytíží k nějakým 100 procentům.

Pokud nemáš dostatečně výkonné PC tak se s klesajícím frameratem snižuje hodnocení hry... Závidět PC hráčům můžeš třeba i českou lokalizaci...teda vlastně dodatečně udělaný překlad, pokud nejsi v AJ tak zběhlý, že drtíš každé slovíčko a každou hlášku...
modryklucina
Člen
Odpovědět 
No tak na XBox rozhodne super,na pc je to trochu odflaknuty
klasika...pc porty stojí za veliké hnědé
Gree
Člen
Odpovědět 
Silent Hill
No tak graficka stránka se mi zda u Xboxu lepší.Take sem měl na pc,a hral sem na třičtvrtě..u mě asi 1600x900...A take u PC je to dost naročne rozjet na full uš jen kvuly myslím potřebnemu pixel shaderu 3.Coz este před rokem moc her nepotřebovalo(myslím:D)Pravda je ze ta cestina u pc verze je dobra
Silent Hill
Člen
Odpovědět 
Gree

Ahoj, přesto nesouhlasím, prostě se mi to na pc zdá o dost lepší, je teda pravda že rozlišení 1600x900 je naprostá šílenost odpovídající displeji notebooku, pokud tu hru vidíš 1920x1080 tak jsou to grafický orgie s konzolema nesrovnatelné...

Samozřejmě HW nároky jsou pro hlavně nevýdělečné hráče doslova smrtící...viz můj příspěvek výše....to je ale otázka špatně provedené konverze...

Pixel Shader 3.0 dneska umějí i karty v low-endu, takže tam problém není, problém je v počítání scén a rozlišení a její zátěž na jádra CPU, nikoliv GPU...
Gree
Člen
Odpovědět 
Silent Hill
Dobrá veřím ze na takhle vyskoke detaily to uz muze byt o necem jiném.Ovsem takovy luxus si muze opravdu dovolit jen malokdo(zvlaste tedy před 2 roky kdys to vyslo)proto mi připada jednodusí koupit konzoly z dobrou grafikou za 6 kolíků,neš pc za dříve cca 35 litrů,kdis ani nepocitam monitor aspon tak z hdmi
<< . 1 . 2 . 3 .
Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz  Insert YouTube video  

:) ;) :-p :-( Další smajlíci...  Vypnout smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžeš použít uživatelské jméno bez hesla, pokud dané jméno nemá již registrováno jiný uživatel.

Okna Vekra zkušenosti | Dovolená v Thajsku - nejlepší internetová nabídka dovolené v Thajsku
Sekačky na trávu špičkových amerických, italských a belgických značek za nejlepší ceny na trhu.
ehobby.cz - zahrada, dílna, hobby nářadí
Sněhové frézy pro úklid sněhu - značky Vega, Snapper a Murray za nejlepší ceny v ČR

Stavební-míchačky.com | Svářečky, svářecí technika | ponorné vibrátory betonu | stavební vrátky | Mobilní topidla | klimatizace | průmyslové vysavače | elektrocentrály | vibrační technika | odvlhčovače vzduchu | Vibrační desky | Direct Services zkušenosti