Herní novinky (276) | Xbox ONE/360 forum

Diskusní fórum o Xbox 360 a XBOX ONE

Diskuzní fórum o Xbox 360 a XBOX ONE si klade za cíl stát se místem pro setkávání Vás, majitelů a fanoušků konzolí XBOX, na internetu. Můžete se bavit o všem, co se Next-Gen konzolí týče, diskutujte o Xboxu 360, PS3, Nintendu Wii, ale prosím dodržujte při tom zásady slušného chování, neurážejte konkurenční konzole ani sebe mezi sebou. Pokuste se prosím předkládat konstruktivní názory a zakládejte informativní vlákna. Na fóru můžete diskutovat i o nových technologiích, nabízet věci k prodeji nebo výměně, poprosit ostatní o radu, požadujeme po vás pouze slušné chování.

!!! ZÁKAZ ZAKLÁDÁNÍ TÉMAT O VYPALOVÁNÍ, FIRMWARECH, MODCHIPECH A JINÝCH NEZÁKONNÝCH ÚPRAVÁCH KONZOLE XBOX 360 a XBOX ONE. VŠECHNA PODOBNÁ TÉMATA BUDOU IHNED SMAZÁNA A JEJICH OPĚTOVNÉ ZAKLÁDÁNÍ SE BUDE TRESTAT BANEM !!!

Děkujeme, Váš xbox-360-shop.info team

Právě online: Anonymní - 1
Členové - 0
Nejvíc najednou přihlášených: 285 [6 Kvě 2017 00:38]
Anonymní - 285 / Členové - 0

- Diskuze - Registrace - Odpovědět - Hledat - Statistika - -
Diskuzní forum / HRY /

Herní novinky

<< 1 ... 270 . 271 . 272 . 273 . 274 . 275 . 276 . 277 . >>
Autor Zpráva
need4beat
Moderátor
Odpovědět 
Alluminium
jako jo DICE určitě uměj, to jo, kvalitu vývojářů bych nezpochybňoval, bohužel je to přesně vedení EA...tak jak se poslední roky zdálo, že EA upustilo od svého "pračuráctví" a předalo tuto pomyslnou štafetu Ubisoftu, tak se to zas otáčí tam, kde to bylo cca. před 3 rokama, když EA sbíralo ceny za největší všiváky v galaxii Ubisoft se zas trošku uklidnil a ukázal na novém AC, že to i celkem jde se opět snažit a udělat něco pro hráče, kdežto EA s BF2 totálně propadli a všichni jim to, včetně Disney dali sežrat...je potřeba ty idioty co za tím rozhodnutím ten BF tak zkurvit dohnat k zodpovědnosti, případně vyhodit...protože mi neřikejte, že tohle akcionáře nesere, jedno debilní rozhodnutí a akcie EA opět lítali dolů jak jabka...
Silwer
Člen
Odpovědět 
need4beat
Vsak on az prach klesne tak se EA zase rychle oklepe a pojede si to sve dal..
Popravde uz nevim co by se muselo stat aby se to nejak drasticky zmenilo..snad jen vazne obri propad akcii a verejne tahani medialnima kanalama
need4beat
Moderátor
Odpovědět 
Silwer
njn víš ak se to říká, když už je něco tak hodně špinavýho, že v podstatě nemá cenu to mejt přesně to je EA...oni nemaj co ztratit v podstatě...firmy typu Naughty Dog si třeba na reputaci a vztahu k hráčům vybudovali svou pověst, stačila by od nich jedna prasárna a jdou prostě dolů, proto si nic takového nechtějí dovolit...z EA se stal moloch řízený vysokým managementem, proto věřím, že vývojáři dělali Battlefront 2 svědomitě a fakt na něm zapracovali a chtěli udělat skvělou hru, pak přišel manager a převedl jejich práci na čísla a prostě mu to nevycházelo, tak šup tam mikrotransakce EA má právo se takto chovat, hráči mají stejně tak právo ty jejich hry prostě nekupovat...dokud ty jejich sračky ale budou hráči kupovat, nepřestanou to produkovat, je to jednoduchá matematika...ikdyž Battlefront 2 se prodává o dost hůř než Battlefront 1, kterej se už tak sám o sobě prodával na hovno...
challenger
Člen
Odpovědět 
need4beat
Někde jsem četl že to je o 60% horší než u jedničky.... a to mě teda přijde jako kurevskej masakr.
Já se jen strašně bojím, jestli něco podobnýho nebudou chtít udělat s dalším Battlefieldem.
need4beat
Moderátor
Odpovědět 
challenger
no právě a to si vem, že jednička se prodávala sakra blbě kvůli tom "ne"obsahu...no pokud EA chce razit podobnou strategii i u jiných her, tak musej počítat s tím, že to nikdo kupovat nebude...nové NFS je prej finančně totální propadák, na všech službách to dávaj za litr, protože to nikdo nekupuje a mluví se o zavření studia ghost games, protože tohle byl prej jejich poslední pokus NFS napravit a propadli na plný čáře...nejlepší NFS prostě dělali Black Box - Hot Pursuit 2, Underground I,II a s nimi to skončilo...
challenger
Člen
Odpovědět 
need4beat
No právě že všichni očekávali nový NFS něco jako Underground a oni vydaj tuhle píčovinu alá americká Cobra 11.....To byl fakt krok mimo. A hlavně si to i strašně blbě načasovali. Sony dalo do placu skvělý GTS na který všichni čekali jak na smilovaní boží, MS opět skvělou Forzu a do toho ještě PC..... na poli autovejch her prostě teď už nemá EA žádnou šanci ani prostor ačkoliv je to trošku jinej žánr. Poslední NFS mám na disku nainstalovaný už rok a půl a přísahám, že jsem z toho zatím neviděl ani úvodní obrazovku.
Jo a to nemluvím o FH4, která vyjde příští rok.
Silwer
Člen
Odpovědět 
need4beat
V soucasnou chvili je propad akcii o 10% coz je strasna soda a bude to mit obrovsky dopad..
Kazdopadne snad to bude pouceni pro dirmy do budoucna..i kdyz nebojim se ze se najde jiny zpusob rejzovani..bohuzel v dnesni dobe kdyz je reklama drazsi pomalu nez vyvoj se kravatakum nelze divit ze 60USD za hru je pro ne proste malo..kazda dirma chce navysovat zisky..
Batou
Moderátor
Odpovědět 
Žeru tuhle situaci hlavně kolik lidí říkalo že nemá cenu si stěžovat pač se nic nezmění.

http://www.pcgamer.com/us-legislator-calls-out-eas-predatory-practices-in-star-wars-b attlefront-2/

https://www.reddit.com/r/StarWarsBattlefront/comments/7ek2ho/belgium_and_possibly_eur ope_to_ban_all_games_with/

https://powerup-gaming.com/2017/11/22/victorian-gambling-authority-loot-boxes-gamblin g/

Ale však je to jasný dit jsme se dostali do bodu kdy Oblivion Horse Armor DLC je ten nejlepší možnej scénář co se týče mikrotransakcí...to je šílený.
Alluminium
Člen
Odpovědět 
https://www.youtube.com/watch?v=vnKB-Xgd-2E Tak to byl nevětší šok vidět tohle v sub boxu. Konečně už nebudou potřeba neoficiální kickstarter projekty ale bude novej díl.
Batou
Moderátor
Odpovědět 
Alluminium
Jajaja a taky vydaj na moderní platformy celou Megaman X sérii.
modryklucina
Člen
Odpovědět 
Něco z game awards
Bayonetta1, 2a 3 pro switch.
Trailer na death stranding.
Dreams příští rok.
From software už začínají lákat na další titul.
Zelda hra roku.

Sony a Nintendo jede.
Mezitím v MS oznámení datumu Sea of thieves
Alluminium
Člen
Odpovědět 
Taky soul calibur 6. To od from soft se spekuluje že je Bloodborne 2. Shadows die twice...nevim no.
modryklucina
Člen
Odpovědět 
Spekuluje se o bb2, Tenchu a taky že to bude něco pro switch, pac byli zapsání jako 3d party vydavatel.
Kdoví
Martoch
Člen
Odpovědět 
jestli to nebude BB2, tak vztekem vyhodím ps4 oknem
Batou
Moderátor
Odpovědět 
Jen protože je v teaseru krev tak to hned bude Bloodborne 2?

Mě se líbí ta myšlenka že to by to byl reboot/pokračování Shadow Tower.

Nezlobil bych se kdyby udělali fakt nějakej fajnovej first-person combat .
Silwer
Člen
Odpovědět 
Kdyby to bylo tenchu tak bych byl vazne nadsenej...co ja se u nej nasedel
modryklucina
Člen
Odpovědět 
Ode dneška do úterý monster Hunter World beta
argonan
Člen
Odpovědět 
Bude to Tenchu.
Martoch
Člen
Odpovědět 
argonan
jdi do prdele ne ale fakt, asi to bude Tenchu asi to bude skvělí, ale já osobně chci BB2
Alluminium
Člen
Odpovědět 
Publikum na PSX zněli jako kdyby 90% spalo a zbytek páchal sebevraždu Taková nuda
Zalud
Odpovědět 
Bb2 to urcite neni, bude to tenchu. Coz me uplne dvakrat netesi. Ale tak, vsak je uz dele ohlasena od from software asi souls jra z aztecky doby ne? Ps4 exclusive. Pokud to bude dalsi bloodborne jen z jiny doby tak at uz to tu je
Silwer
Člen
Odpovědět 
Alluminium
Bylo to hrozny js u toho usnul

Zalud
Tenchu uz je skoro jistota..mam ho doma a i v dnesni dobe vam ma tenhle starej titul co nabidnout..na novej dil cekam jak na smilovani
Zalud
Odpovědět 
Silwer: jako jo, hra to byla skvela a dalsi dil jiste bude, ale uz me to tolik nelaka, tech samuraiu ninju a vseho uz je zase moc
Tak jako tak to asi koupim zejo, ale tisickrat radsi budu za novou souls hru.
Bloodborne 2 ani nechci, lepsi kdyz krom dark souls, delaj tady ty soulslike hry v jinym obdobi a vzdy jen jeden dil. Ja nechci dalsi bb2 kde to bude vsechno skoro totozny jak jednicka. Neee ale nemuzu se dockat dalsi souls zase z jinyho sveta. To s tema aztekama nebo co to ma byt, ja ani nevim jak se to ma jmenovat a jestli to vubec v tom vyvoji je, ale uz by to mohlo vyjit
Batou
Moderátor
Odpovědět 
Zalud
Co si pamatuju tak to byl jen rumor že to oznámej na E3. Nakonec neoznámili nic a až teď vydali tenhle teaser. Kterej nevypadá na aztéky . Já si vůbec nevšimnul toho svitku ani toho že uprostřed tý...věci je kunai.
Což fakt vypadá na Tenchu .

From Software pracujou na několika hrách a jedna znich je "dark fantasy" aléé nemyslim si že na tom bude dělat sám Miyazaki. Sem si jistej že říkal že už nechce dělat souls-like hry.
Takže si myslim že takovou hru by určitě dělal b-team. Na čemž nevidim osobně nic špatnýho ale kolik lidí jsem viděl psát že si nikdy žádnou další hru od b-teamu nekoupěj po Dark Souls 2 .
Zalud
Odpovědět 
Ee uz jsem to nasel, je to phantom veil nebo tak nejak. Ale kdyz jsem si ted cetl clanek tak taky nejsem nadcenej mas si tam nejak vytvorit vlastni bojovej styl a zbrane na blizko tam budou tez ale co jsem pochopil tak pujde hlavne o boj rukama...... no nevim
Batou
Moderátor
Odpovědět 
Blíží se další pořádná hra která má podporu VR! Aj na Playstation VR.

https://www.youtube.com/watch?v=mX_f-fFArW4

Mě se to páčí i kdyby to byla jen obyčejná střílečka tak ten svět se mi prostě líbí. Nicméně i tak doufám že to bude střílečka spíš jako Bioshock, Prey nebo tak.
need4beat
Moderátor
Odpovědět 
tak co, půjdete někdo do Shadow Of The Colossus? já hrál naposledy na ps2 a podle toho co jsem viděl to bude docela jiná hra, kdyby vycházely opravdu takovéhle remastery, vůbec bych se nezlobil, protože Bluepoint jako vždy odvedl skvělou práci
Silwer
Člen
Odpovědět 
need4beat
Ja uz mam objednano..uz jen cekat
need4beat
Moderátor
Odpovědět 
Silwer
koukám na nějaký ty videa ve 4K a ten les, bože...fakt paráda
argonan
Člen
Odpovědět 
Graficky to fakt vyšperkovali.Tenhle klenot je snad povinnost pořídit.
Sem natěšenej a zvědavej jak to na mě bude po těch letech působit.
<< 1 ... 270 . 271 . 272 . 273 . 274 . 275 . 276 . 277 . >>
Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz  Insert YouTube video  

:) ;) :-p :-( Další smajlíci...  Vypnout smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžeš použít uživatelské jméno bez hesla, pokud dané jméno nemá již registrováno jiný uživatel.

| Sekačky na trávu špičkových amerických, italských a belgických značek za nejlepší ceny na trhu.
ehobby.cz - zahrada, dílna, hobby nářadí
Sněhové frézy pro úklid sněhu - značky Vega, Snapper a Murray za nejlepší ceny v ČR

Stavební-míchačky.com | Svářečky, svářecí technika | ponorné vibrátory betonu | stavební vrátky | klimatizace | průmyslové vysavače | elektrocentrály | Fotograf Praha | vibrační technika | odvlhčovače vzduchu | Vibrační desky | Deskové hry, hlavolamy a vzdělávací hračky