Herní novinky (277) | Xbox ONE/360 forum

Diskusní fórum o Xbox 360 a XBOX ONE

Diskuzní fórum o Xbox 360 a XBOX ONE si klade za cíl stát se místem pro setkávání Vás, majitelů a fanoušků konzolí XBOX, na internetu. Můžete se bavit o všem, co se Next-Gen konzolí týče, diskutujte o Xboxu 360, PS3, Nintendu Wii, ale prosím dodržujte při tom zásady slušného chování, neurážejte konkurenční konzole ani sebe mezi sebou. Pokuste se prosím předkládat konstruktivní názory a zakládejte informativní vlákna. Na fóru můžete diskutovat i o nových technologiích, nabízet věci k prodeji nebo výměně, poprosit ostatní o radu, požadujeme po vás pouze slušné chování.

!!! ZÁKAZ ZAKLÁDÁNÍ TÉMAT O VYPALOVÁNÍ, FIRMWARECH, MODCHIPECH A JINÝCH NEZÁKONNÝCH ÚPRAVÁCH KONZOLE XBOX 360 a XBOX ONE. VŠECHNA PODOBNÁ TÉMATA BUDOU IHNED SMAZÁNA A JEJICH OPĚTOVNÉ ZAKLÁDÁNÍ SE BUDE TRESTAT BANEM !!!

Děkujeme, Váš xbox-360-shop.info team

Právě online: Anonymní - 1
Členové - 0
Nejvíc najednou přihlášených: 285 [6 Kvě 2017 00:38]
Anonymní - 285 / Členové - 0

- Diskuze - Registrace - Odpovědět - Hledat - Statistika - -
Diskuzní forum / HRY /

Herní novinky

<< 1 ... 270 . 271 . 272 . 273 . 274 . 275 . 276 . 277 .
Autor Zpráva
need4beat
Moderátor
Odpovědět 
argonan
líbí se mi, že ale zachovali důraz na ten styl původní hry z PS2, třeba oblohu, mraky, jen je všechno udělaný do posledního detailu, navíc v opravdu skvělém frame ratu, performance a cinematic režimy potěšej
Alluminium
Člen
Odpovědět 
Sem se docela bál že to bude mít Silent hill HD collection efekt, kde ta vyhlazená grafika z toho vycucá veškerý charisma a nostalgii a celkovej art direction ale neni to tak, vypadá to že se jim to povedlo fakt pěkně remakovat a zaroven zachovat identitu hry.
Kupovat to znova nebudu protože PS2 verze mi stejně z tý hry dává nejlepší zážitek stejně jako u Silent hill ale sem rád že si na tom dali záležet
Zalud
Odpovědět 
A co rikate na kingdom come? Ja se neskutecne tesim, doufam ze to nedojebou
Zalud
Odpovědět 
Ja napsal sloh az po kokot a odeslal se sem jen prvni veta...co to jako je?
need4beat
Moderátor
Odpovědět 
Alluminium
no ps2 verze samozřejmě měla svoje kouzlo, sice frame rate lítal tak od 15-20fps, ale v tý době ještě frame rate nikdo neřešil, každopádně na ps4 pro verzi se těšim, nikdy bych neřekl, že budu obdivovat grafiku zrovna u takhle staré hry

Zalud
kingdom come jsem backnul na kickstarteru, ty jo už ani nevim kdy 2012?2013? takže čekám už roky, no a za 2 týdny mi to přijde - Baron edice
Zalud
Odpovědět 
Need: ja se prave uplne tesim na to jak to ma byt realisticky uplne ve vsem. Ale mam obavy aby to nakonec nestalo za hovno. Pac si dali az moc cilu.
argonan
Člen
Odpovědět 
need4beat
Alluminium

Už tehdy sem obdivoval grafiku
A budu se kochat zas
Každopádně kouzlo stylu zdá se že zůstalo.....ty vole píšu to jak mistr Yoda
Alluminium
Člen
Odpovědět 
need4beat
PS2 verze pořád to kouzlo má ale, když střelíš jednomu z colosů do zad šípem a on se na tebe pomalo otočí a v těch bahnitejch pixelech se rozsvítěj modrý oči, to na mě pořád stejně zapůsobí Tyhle vzpomíny sou hlavní důvod proč tu hru občas zapnu, upřímně kvůli gameplayi to neni. Po tom co se ví kde každej kolos je a jak ho zabít už je to nulová výzva a člověk to dá se říct speedrunuje
Batou
Moderátor
Odpovědět 
Zalud
Jsem zvědavej no. Hlavně mě zajímá jestli to fakt teda bude působit jako plná hra. Nejdřív tohle měla bejt jen první epizoda ale nakonec to bude normální hra. Na steam foru mi odpověděli že by to fakt mělo bejt RPGčko na 100 hodin když budete dělat všechno.
Tak jen otázka jestli to bude zábava hrát. Pač jinak mi nějaký technický nedostatky (který určitě budou) budou jedno samozřejmě

Jen furt nechápu že to nebude mít českej dabing...česká hra která se odehrává v čechách a nic .

Však by se určitě našlo i hafo lidí který by si to zahráli v češtině, jako lidi hráli Zaklínače v polštině.

Já teda chápu že ty český dabingy jsou vždycky takový směšný ale já to žeru se slzou v oku vzpomínám na dabing v prvnim zaklínačovi.

"Nakopu ti prdel a ještě na tom vydělám!"
Silwer
Člen
Odpovědět 
Batou
No tak kdyby to melo byt fakt realny tak by to stejne v cestine nebylo..protoze se mluvilo latinsky a nemecky..
Cestina by byla jen v nejakych vesnicich..
Batou
Moderátor
Odpovědět 
Silwer
Jo to určitě ale jestli je nějaká hra u který bych čekal českej dabing tak tahle.

Všech tohle je první česká hra co nemá CZ dabing. Já to fakt vidim jako konec CZ dabingu ve hrách. Poslední dobou byl ve hrách míň a míň a teď když už ani v český hře neni? To je konečná.

Je mi jasný že valný většině se dabing ve hrách stejně nikdy nelíbil ale mě to vždy přišlo hrozně zábavný .
need4beat
Moderátor
Odpovědět 
Batou
já někde četl, že Vávra se prostě ohledně českýho dabingu nechce zahazovat s těma kokotama z pojišťoven v zahradě a podobnejch sraček což i docela chápu...60% dobrých dabérů jsou už v důchodu, nebo na vyšehradě...
Zalud
Odpovědět 
Z “pojistoven v zahrade”?
need4beat
Moderátor
Odpovědět 
Zalud
no nebo já nevim jak se ten seriál na nově jmenuje
Batou
Moderátor
Odpovědět 
need4beat
Jo ale to máš asi recht. Mě dabingy bavili pač to vždy daboval nějakej známější českej herec z filmů.

Je fakt že i co jsem posledně viděl film s českym dabingem tak mi to přišlo prostě jen špatný, spíš než vtipně špatný.

Zalud
need4beat
Pojišťovna štěstí
Ordinace v růžové zahradě

Nevim proč si to pamatuju
argonan
Člen
Odpovědět 
Batou
Protože si to potají srahuješ z uložto
Batou
Moderátor
Odpovědět 
argonan
Filmy ani seriály už ani nestahuju

Na všechno koukám online tady http://www.alluc.ee/ je tam naprosto všechno.

Teda kromě českejch telenovel bohůžel .
Batou
Moderátor
Odpovědět 
Tak co čtu tak Kingdom Come splnilo všechna očekávání.

Včetně toho že je to neskutečně zabugovaný ale...zabugovaný ne jako ostatní openworld hry.

Ale takovej ten Gothic, STALKER...level zabugovanosti .

Recenze v rozmezí mezi 4/10 a 9/10

need4beat
Moderátor
Odpovědět 
Batou
no ty recenze jsou tak hezky vtipně diametrální, jinak bugy u téhle hry, to asi čekal každý, doma už to od víkendu mám, každopádně to zapnu až tak po 5. patchi
Zalud
Odpovědět 
Ja zatim zadnej bug a uz mam tak 10hodin na klasicky ps4. Jsem z toho odvarenej jako krava. Na tohle jsem fakt cekal.
Batou...jj sixthaxis 4/10 co dali andromede 8/10
Batou
Moderátor
Odpovědět 
Zalud
Tak to je paráda nicméně nemůžu se zbavit podezření že co se týče bugů máš prostě jen neskutečný štěstí . Ale tak už to holt u openworld bugů je no, každej to má jiný.

Jako ono co tak čtu tak mi přijde že lidi který si stěžujou (na hru jako takovou) si mysleli že to bude jen další moderní, bezduchý, akční RPGčko. Elder Scrolls bez kouzel .

Tohle ale vypadá na dost unikátní záležitost.
Zalud
Odpovědět 
U witchera jste si taky stezovali a ja za 3 dohrani nemel jedinej bug..
Batou
Moderátor
Odpovědět 
Zalud
To jen potvrzuje že máš fakt prostě štěstí . Tss a já když řikám že v zabugovanejch hrách problémy nemám tak mi nikdo nevěří .

Já mám teď problém že mám až moc her co si chci zahrát na steamu, vždy když vidim v akci něco co jsem hrál naposled když jsem ještě ani neuměl anglicky a chci si to pořádně zahrát tak to koupim a jenom se mi to kupí.

Teď je to 93 her...takže jsem se rozhodl že končim s pirátěnim.

Normálně bych teď Kingdom Come prostě upirátil ale stim je konec. Věřim že je to úžasný RPGčko ale zahraju si to prostě až nevim kdy až si to koupim na steamu. Ne kvůli bugům, ne kvůli moralitě pirátění ale pač prostě nevim co dřív hrát.

Takže už žádný slohy o novejch hrách co jsem dohrál tu psát nebudu pač je nebudu hrát. Budeš muset převzít žezlo! Čekám od tebe nějakej pěknej sloh až to dohraješ!
Zalud
Odpovědět 
, tak snad ty svoje hry nemusis hrat poporade dle roku kdy to vyslo ne?
A s tim kcd to tak rychle urcite nebude, mam nahrano 38hodin a rekl bych ze v hlavni dejove lince jsem tak kolem pulky- spis min nez vic.
A jeden “bug” uz se mi stal, to ze mi padla hra, jednou.
Batou
Moderátor
Odpovědět 
Zalud
Jasně že ne, to zase nemyslim tak že si ty nový hry zahraju teprve až dohraju všechny resty ale zase necejtim potřebu to kupovat teď za plnou cenu pač si to sice chci zahrát ale stejně tak spoustu dalších her.
Víš co to kdybych hrál všechny nový hry co si chci zahrát hned co vyjdou tak bych se neměl šanci ktěm starejm dostat...jako tomu bylo doteď proto se mi to jen kupí. Obzvlášť když to jsou takovýhle RPGčka . Třeba ten Elex jsem taky ještě vůbec nehrál.

Až to někde uvidim tak to koupim a až to koupim tak to zahraju hned .

Stou délkou ti věřim, ptal jsem se na steam foru jak to bude dlouhý a říkali že když děláš vážně všechno tak to může bejt aj těch 100 hodin.
Zalud
Odpovědět 
Batou: nemusis delat ani vsechno. Ja mam vseho vsudy hlavnich dohromady s vedlejsima splneno 12 questu
Ja jak jde nekde krast tak kradu o stosest
A tady je to tak dobre udelany ze to proste neni jsko skyrim kde nekomu vlezes do kapsy a v pohode.
Je to realtime takze kdyz nekoho okradas a nespi ale chodi tak u toho musis furt chodit za nim ikdyz mas otevrenou jeho kapsu, nesmi te nikdo videt slyset. Na konzolich je ale udelanej lockpicking na hovno tezce, to budou oprvovat. S mysi to je v pohode ale s analogem se to skoro neda. Takze ja treba pres den si musim vychytat alespon jednoho frajera kterej chrape s pstatnima na hrade ukrast klic od dveri. V noci se tam proplizit a najit treba mecire a jeho remeslnika a ukrast klice jim ve spanku, coz neni zadna prdel, maj tam hlidace, hlidaci psy atd. Neni tu quicksave quickload takze ulozim pred tim nez tam jdu a pak proste se ti to musi povest perfektne vcetne zmizeni . A taky pak musis najit konkretni truhly ktere nejsou nadepsany komu patri. Protoze jestli si myslis ze obchodnici kdyz kdyz jdou chrapat z obchodu pryc tam nechavaj rozlozeny svy veci tak jsi na omylu. Sbali je a nekam zamknou jak vietnamci pred zatahem .
Jen tohle mi zabralo x hodin, ale proto ze me to bavilo. Dohromady jsem zabil jen tak 15 lidi ve hre mozna 20. Ale mam to ted ulozeny pred zacatkem mass fightu no. V ty hre jsem nezkusil jeste strasne moc veci a o hodne vecech jeste ani nevim ze tam jsou nebo jak fungujou.
Bavi me tady i ten blbej lov zvirat, protoze to je prvni hra kde se to vyplati a ma to smysl. Prave kvuli tomu ukladani. Pokud se nemas kde vyspat tak musis mit sejvovici a ta stoji 100-200 grosu. Takze kdyz se chces vydat nekam dal kde jsi jeste nebyl tak za prve potrebujes sebou nejake jidlo(ktere se kazi a muzes se jim i otravit) a za druhe je lepsi mit tu sejvovici. Kradene veci neprodas nebo jen asi 2 postavam ve hre a pokud si na druhy strane mapy tak srat na to. Takze jdu normalne do lesa ulovit jelena. Coz taky nemuzes, je to pytlacina(lovit muzes jen kraliky legalne). Ale z jelena maso stoji asi 15grosu s tim ze ho prodas tak za 4 ale mas ho tak 100ks z jednoho jelena. Kdyz si vylepsis perk “lov” tak z nej muzes obrat i kozesinu rohy atd. Maso bud neprodas vubec nebo na tebe zavolaj rovnou guardy nebo ho vemou za pulku. A nebo muzes bejt chytrej jak ja a nejdriv ho uvarit a prodat jako hotovy jidlo a to uz nikdo nepozna ze to je pytlacina kdyz k nemu neprijdes zakrvacenej se syrovym masem zejo. Nakoupis sejvovice 2 a jdes kam chces ;). Me se tohle na tom proste strasne libi. Ze vsechno ma smysl. V jiny hre jsem zadnou zver nikdy nelovil protoze to je v podstate k hovnu a to nemluvim o jidle ktery nikdy v zadny hre stejne nesezeres. Protoze zrat nemusis a jako “healing” mas stejne dost lekarnicek atd(fallout skyrim).
Kcd neni vylozene simulator, muzes to hrat jak chces, ale je to takovej realnej stredovek kterej tam fakt zijes no. Pro kazdyho to asi neni ale stylem jakym to chces hrat si kazdej prijde na svy. Me to prijde dokonaly. Verim ze kdyby ta hra nemela fakt zadny technicky problemy napric platformama tak pod 9/10 nedostane
Batou
Moderátor
Odpovědět 
Zalud
Jo zní to fakt dokonale. Mě youtube v jednom kuse mučí a a doporučuje mi Kingdom Come videa . Stim že dost kompilací bugů ale to jsou takový ty bugy který bych já prostě přešel. Nezastavil bych se a nerejpal bych do nich . Ale tohle lidi dělaj v hodně hrách no. Naopak když něco takovýho viděj tak se mervomocí snažej rozbít to ještě víc .

Jinak taky kdoví kolik lidí si stěžuje na závažný bugy který jsou ale prostě jen jak hra funguje viděl jsem si týpka stěžovat že právě lovení je prej "zabugovaný" pač lootovaní zvířat je braný jako kradení.

Hele tady je parádní tutorial jak vařit ten šnaps místo kupování https://www.youtube.com/watch?v=abHKyZJi90c to mi fakt naprosto vyrazilo dech když jsem viděl.
Takovejhle crafting je prostě nejlepší co může v RPGčku bejt dle mýho názoru. To klasický craftění z nějaký menu je hrozně nudná záležitost.
Zalud
Odpovědět 
Jj to jsem taky videl. Pritom i v ty encyklopedii a i ve hre samotny ti reknou ze lov VYSOKY zvere(srnky jeleni) byl zakazan ale zajice a dalsi jsis mohl lovit jak chces. Kdyz dostal quest aby prinesl zverinu mel prinest tu co muze lovit, logicky..
Ta alchymie je taky super. Skoda ze tam nedali nakonec i tu kovarinu.
Ale co uz, hre se hodne dari a zacnou delat na dalsim projektu. Pokud to bude kcd2 za coz bych byl nejvdecnejsi tak by klidne mohli vydat tak do tri let kdyz uz maj hotove zakladni veci atd. Pac verim ze by to zaprve bylo mnohem odladenejsi a za druhe kdyz na prvnim dilu vydelali tak i jeste propracovanejsi.
Cekam a doufam v “boom” jakej predvedl witcher. Vzpomenme na witchera 1 a co za skvost se z toho nakonec vyklubalo ve witcher 3
need4beat
Moderátor
Odpovědět 
jako ikdyž je to zatím pořád slušný bugfest, tak mě to baví
<< 1 ... 270 . 271 . 272 . 273 . 274 . 275 . 276 . 277 .
Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz  Insert YouTube video  

:) ;) :-p :-( Další smajlíci...  Vypnout smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžeš použít uživatelské jméno bez hesla, pokud dané jméno nemá již registrováno jiný uživatel.

| Sekačky na trávu špičkových amerických, italských a belgických značek za nejlepší ceny na trhu.
ehobby.cz - zahrada, dílna, hobby nářadí
Sněhové frézy pro úklid sněhu - značky Vega, Snapper a Murray za nejlepší ceny v ČR

Stavební-míchačky.com | Svářečky, svářecí technika | ponorné vibrátory betonu | stavební vrátky | klimatizace | průmyslové vysavače | elektrocentrály | Fotograf Praha | vibrační technika | odvlhčovače vzduchu | Vibrační desky | Deskové hry, hlavolamy a vzdělávací hračky