MASS EFFECT (1) | Xbox ONE/360 forum

Diskusní fórum o Xbox 360 a XBOX ONE

Diskuzní fórum o Xbox 360 a XBOX ONE si klade za cíl stát se místem pro setkávání Vás, majitelů a fanoušků konzolí XBOX, na internetu. Můžete se bavit o všem, co se Next-Gen konzolí týče, diskutujte o Xboxu 360, PS3, Nintendu Wii, ale prosím dodržujte při tom zásady slušného chování, neurážejte konkurenční konzole ani sebe mezi sebou. Pokuste se prosím předkládat konstruktivní názory a zakládejte informativní vlákna. Na fóru můžete diskutovat i o nových technologiích, nabízet věci k prodeji nebo výměně, poprosit ostatní o radu, požadujeme po vás pouze slušné chování.

!!! ZÁKAZ ZAKLÁDÁNÍ TÉMAT O VYPALOVÁNÍ, FIRMWARECH, MODCHIPECH A JINÝCH NEZÁKONNÝCH ÚPRAVÁCH KONZOLE XBOX 360 a XBOX ONE. VŠECHNA PODOBNÁ TÉMATA BUDOU IHNED SMAZÁNA A JEJICH OPĚTOVNÉ ZAKLÁDÁNÍ SE BUDE TRESTAT BANEM !!!

Děkujeme, Váš xbox-360-shop.info team

Právě online: Anonymní - 5
Členové - 0
Nejvíc najednou přihlášených: 285 [6 Kvě 2017 00:38]
Anonymní - 285 / Členové - 0

- Diskuze - Registrace - Odpovědět - Hledat - Statistika - -
Diskuzní forum / HRY /

MASS EFFECT

. 1 . 2 . 3 . >>
Autor Zpráva
Talrion
Člen
Odpovědět 
ahoj lidi jak je to s touhle hrou-je v cestine nebo ne???
nasel jsem jeen obchod-maj tam ME za 1520,- a v popisu hry je - Hra je v češtině.
Tak nevim
modryklucina
Člen
Odpovědět 
ne neni v cestine.. snad mi v ten patek prijde.
Robin
Moderátor
Odpovědět 
modryklucina

jo v patek pro nej taky pujdu no ono, kdyz tam budou aspon titulky, tak snad nic neutece
Talrion
Člen
Odpovědět 
http://www.powercomp.cz/herni-konzoly/mass-effect/

uplne dole je to nAPSANY
modryklucina
Člen
Odpovědět 
nj u sina mne s timto zklamali. preci jen az tak dobry abych porozumel vsemu podle poslechu nejsem. na druhou stranu si tim trenuji poslec
need4beat
Moderátor
Odpovědět 
Talrion
už jsem to přesunul, ale příště to zakládej do her prosím, admin sekce slouží k něčemu jinému...
Talrion
Člen
Odpovědět 
Roger!
Sonny
Člen
Odpovědět 
v recenzi na gametrailers 9.6 to neni spatny
need4beat
Moderátor
Odpovědět 
podle mě hra roku...občas zakolísá frame rate, ale jinak se tomu nedá nic vytknout...
Acro Czech
Člen
Odpovědět 
IGN -> 9.4! Tuhle hru si koupím daleko radší než Assassina. Je to pecka.
Jaster
Člen
Odpovědět 
Jak se na to těšim??By nikdo ani neuhod...Od oblivionu sem nemohl rict" jo tadle hra je fakt dobrá"......a že sem jich vyzkousel hodne...doufám že u mass effectu to budu moct rict taky...
Namakanec
Člen
Odpovědět 
Mass effect nebude v CZ, ví se to dávno...
Má podporovat pouze ANG titulky..
Bioware nikdy nedelaj polovicni preklady a protoze se jim nevyplati pro ceskej narod, kde si to stejne 40procent lidi vypali a hraje na cerno prekladat hru ktera ma tri tisice stran textu, nikdy by se jim nevratila investice za dabery a prekladace...
MASS EFFECT = ANGLICKE AUDIO A ANGLICKE TITLE resilo se to tu mnohokrat...
jinak bude to hra stoleti a pro me jednoduse nejlepsi hra co sem kdy hral grafika nextgen pribeh pecka a styl hry nejlepsi ... v patek snad postou prileti...
Anonymní
Odpovědět 
no ja si ted radsi jdu do VT 5 a do toho levnyho N3....
modryklucina
Člen
Odpovědět 
http://xbox.hrej.cz/clanky/recenze/mass-effect-xbox360/
Namakanec
Člen
Odpovědět 
JJ, super grafika, super zvuky, super pribeh a super hratelnost se skvelou atmosferou = SUPER HRA MASS EFFECT --> MUST HAVE TITUL

V páááátek bude doma, doufam teda hned jak ji dostanu do ruky, tak zrecenzuju
Robin
Moderátor
Odpovědět 
tak škoda jen, že dle recenze na IGN je tam mraky bugů, kde se dá zaseknout ve scenérii, či hra vůbec nereaguje na mačkání čudlíku

dále prý velmi častý slowdown, což je zpomalování

no škoda, holt hra takhle rozsáhlá by trvala optimalizovat asi hodně dlouho
modryklucina
Člen
Odpovědět 
pokles frameratu sem ocekaval..a hromady bugu jsou i trebas u assassins creed..myslim ze celkem normal u takovych her
modryklucina
Člen
Odpovědět 
navic na takovy ty prkotiny ze nereaguje tlacitko nebo tak urcite vyjde pattch
Acro Czech
Člen
Odpovědět 
U takhle komplexních her se prostě sem tam chybka objeví, s tim nic neuděláte.
need4beat
Moderátor
Odpovědět 
nehrotil bych to, Bioware mají skvelou pověst, bugy tam jsou, ale není to nic, co by jeden patch neopravil...
lordmike
Člen
Odpovědět 
každá hra má nějaké bugy otázkou je, jak moc je člověk přehlídne nebo jak moc zasahují do celkové hratelnosti...
Bioware určitě už pracují na nějakém patchi a doladí vše k obecné spokojenosti..
Robin
Moderátor
Odpovědět 
no podle těch videí na tiscali to vypadá dobře - tedy ty akční sekvence - střílecí - mě připadají trochu stylem grafiku a celkový provedením pohledu hned za postavou (tedy, že lze vidět horní polovina postavy), což je naprosto jako sekce z Ghost Reconů ... což je pozitivní...
Robin
Moderátor
Odpovědět 
modryklucina

u assassina jsem si zatím žádných bugů nevšiml, jestli tam jsou, tam opravdu poskrovnu
modryklucina
Člen
Odpovědět 
no trebas na youtube je krasnej bug..nekde u konce prcha na koni.pak se propadne do zeme a zemre no a potom jsou tam dva assassinove:_D docela zajimavy..jinak se mi stalo treba ze sem byl myslim po treti v soucasnosti nebo podruhy uz nevim...tak proste se tam neobjevila ta zenska tak sem mluvil ale do praazdna:D a pak sem nevedel co dal tak sem sel do pokoje a ty dvere se zavreli ale nebyly cerveny ale porad modry a neslo jit ven..takze reset...vlastne dva bugy v jednom.. nebo se take stava ze kdyz jdes ke stene a das RT tak jak da ty ruky na stenu tak uz se s nim pak neda nic delat...ale to sem videl taky jen na youtube:D..ale ten dvoji assassin urcite zkoukni to stoji za to ovladas oba najednou_:D
Robin
Moderátor
Odpovědět 
modryklucina

no možná na you tube vytáhli pár kixů - který se daj napočítat na prstech jedný ruky a udělali z toho, kdo ví, co

vzhledem k tomu, jak je hra obrovská, tak se to naopak nemusí stát ani jednou, pač jaká je pravděpodobnost, že zrovna u konkrétní zdi udělát to konkrétní co oni....

prostě mě se tam nestalo nic bugovýho ani jedno a už to smažim dlouho

no a na ten Mass Effect určitě vydaj patch a bude po starostech (i když osobně patchům nefandim, když už si člověk koupí za prachy finální hru, tak by měli hledět i na to, že ne každý má i internet a nedělat z toho PC, takovýhle sračkoviny čekám na PC, ale ne u finálního disku na konzoli!, ten by měl být odzkoušený a vyladěný)

jediný co budu stahovat bez protestů jsou přídavné mapy, to je ok, ale hra by měla chodit ve své finální verzi
Namakanec
Člen
Odpovědět 
MASS EFFECT je jedna z nej her soucasnosti a to, ze nekdy nejde tlacitko nebo ze se obcas nekdo nekde zasekne ... cert to vem...
pokles frameratu se dal cekat a pod dvacet to pry neklesne, coz je v pohode... vyjde par opravnejch patchu a hra bude dokonala... jinak nezapomente, ze v te hre se nic neloaduje... vse je reseno plynulejma prechodama.. tzn nejaka dan za tyto krasne funkce bejt musi at uz v podobe frameratu nebo neceho jineho... MUST HAVE titul, dal bych vic neresil pro me jasna volba...
Robin
Moderátor
Odpovědět 
Namakanec

no 20cet už je celkem málo, byl bych víc happy kdyby to nekleslo pod 30cet, ale co se dá dělat...
modryklucina
Člen
Odpovědět 
myslim ze to nebude zase tak horky... s tema chybama v ME.... jako framerate co se da delat....ale nejaky zaseknuti nebo tak to je prakticky v kazdy hre..i v ratchetovi se mi treba stalo ze se v poslednim kole ti dva roboti zasekli a nemohli mi sundat ten most...:D dulezite bude jak je reseno ukladani? jeslti kdekoliv a pokracuje se vod tama nebo nejaky save pointy nebo co
postman
Člen
Odpovědět 
Z Mass Effect mam odehrano zatim tak hodku az dve. Takze sem na uplnym zacatku ale chci prihodit par dojmu z vlastniho hrani. Zatim jsem toho moc nevidel ale kazdopadne postavy a hlavne obliceje jsou super. Prostredi zatim dobry, ale jak rikam jsem na zacatku. Framerate na tom opravdu neni nejlepe!! Textury se donahravaji.nastesti tohle neni hra kde zalezi na rychlosti a na kazdym framu.

Ze zacatku me trochu matl zpusob boje. Díky jeho konceptu jsem ze zacatku chvilema myslel(a podle toho hral) jako kdybych hral FPS. Chce si to uvedomit ze Mass Effect je predsim RPG. Jakmile jsem se podle toho zacal chovat zacalo se mi hrat o poznani lepe.

Schopnosti zatim moc nemam ale zpusob jejich pouziti mi bude vyhovovat. AI spolubojovniku jsem zatim nemel tu cest moc otestovat ale zrejme to zadny zazrak nebude

Rozhodne me potesilo konverzace s NPC. Ta je libova. RPG system taky vypada slibne. Co me trochu zamrzelo je inventar. Cekal jsem klasicky kolonky. v Mass Effect je resenej trochu jinak.

V pribehu jsem na zacatku ale atmosfera se da krajet.

No vlastne jsem nicim novym neprispel ale chtel jsem se podelit o dojmy. Myslim ze pres vsechny sve mouchy bude Mass Effect kandidat na hru roku. Vrele doporucuji
Robin
Moderátor
Odpovědět 
postman

popis vice ten framerate, jak vazne to je?
. 1 . 2 . 3 . >>
Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz  Insert YouTube video  

:) ;) :-p :-( Další smajlíci...  Vypnout smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžeš použít uživatelské jméno bez hesla, pokud dané jméno nemá již registrováno jiný uživatel.

Okna Vekra zkušenosti | Dovolená v Thajsku - nejlepší internetová nabídka dovolené v Thajsku
Sekačky na trávu špičkových amerických, italských a belgických značek za nejlepší ceny na trhu.
ehobby.cz - zahrada, dílna, hobby nářadí
Sněhové frézy pro úklid sněhu - značky Vega, Snapper a Murray za nejlepší ceny v ČR

Stavební-míchačky.com | Svářečky, svářecí technika | ponorné vibrátory betonu | stavební vrátky | Mobilní topidla | klimatizace | průmyslové vysavače | elektrocentrály | vibrační technika | odvlhčovače vzduchu | Vibrační desky | Direct Services zkušenosti