gw2pre_300x300

ac3_300x300

swtor_sleva_300x300

mp3-propiska_300x300

xbox_gta5_250x250

xlive_800p_250x250

Diskusní fórum o Xbox 360

Diskuzní fórum o Xbox 360 si klade za cíl stát se místem pro setkávání Vás, majitelů a fanoušků konzole Xbox 360, na internetu. Můžete se bavit o všem, co se Next-Gen konzolí týče, diskutujte o Xboxu 360, PS3, Nintendu Wii, ale prosím dodržujte při tom zásady slušného chování, neurážejte konkurenční konzole ani sebe mezi sebou. Pokuste se prosím předkládat konstruktivní názory a zakládejte informativní vlákna. Na fóru můžete diskutovat i o nových technologiích, nabízet věci k prodeji nebo výměně, poprosit ostatní o radu, požadujeme po vás pouze slušné chování.

!!! ZÁKAZ ZAKLÁDÁNÍ TÉMAT O VYPALOVÁNÍ, FIRMWARECH, MODCHIPECH A JINÝCH NEZÁKONNÝCH ÚPRAVÁCH KONZOLE XBOX 360. VŠECHNA PODOBNÁ TÉMATA BUDOU IHNED SMAZÁNA A JEJICH OPĚTOVNÉ ZAKLÁDÁNÍ SE BUDE TRESTAT BANEM !!!

Děkujeme, Váš xbox-360-shop.info team

Právě online: Anonymní - 1
Členové - 0
Nejvíc najednou přihlášených: 22 [3 Dub 2014 14:57]
Anonymní - 22 / Členové - 0

- Diskuze - Registrace - Odpovědět - Hledat - Statistika - -
Diskuzní forum / OSTATNÍ /

Nejdebilnější, nejretardovanější, nejlepší komedie 2013?

. 1 . 2 . >>
Autor Zpráva
Alluminium
Člen
Odpovědět 
Tak mě zaujal jeden trailer a ten název topicu je jeho přesnej popis.

Už jenom to obsazení a nápad je tak debilní že u toho budu asi chcípat smíchy, přidávám do nejočekávanějších filmů.
Co na to řikáte?
OmgWrongNick
Člen
Odpovědět 
Alluminium
No ty vole To bude mega ptákovina
Satir
Člen
Odpovědět 
jeslti za toto někdo dá peníze do kina nebo nedejbože koupí na dývýdý tak ať si strčí koule do mlýnku na maso :D
Alluminium
Člen
Odpovědět 
Na tuhle píčovinu do kina chci Ja se smál i u traileru
Cru4l
Moderátor
Odpovědět 
Jako jednu z nejdebilnějších věcí bych ohodnotil novinku - The Haunted House - Pár nenormálních aktivit.. jak název napovídá, jedná se o "parodii" převážně na Paranormal Activity... až na to, že je to opravdu debilnější než Scary Movie...

edit: no a k traileru - zajímavá tam je jenom Hermiona, jinak to nebylo vtipný... vůbec... ani trochu
Alluminium
Člen
Odpovědět 
Sem čekal že se to vám to nebude líbit, ja takovýhle komedie většinou nemusim, scary movie a takový pičoviny nemám rád ale líbí se mi Superbad tak tohle určitě taky, navíc Seth Rogen, Michael Cera, Jonah Hill, McLovin...to se mi nemůže nelíbit
Batou
Moderátor
Odpovědět 
Co se vám na tom jako nelíbí? Dit ten film má všechno .
Superbad mě nějak extra nebavil. Ale Pineapple Express byl skvělej . A tohle vypadá taky dobře .
challenger
Člen
Odpovědět 
Tak tohle bude kurevska kultovka musim videt
bombardak cz
Člen
Odpovědět 
Každému příjde vtpné něco jiného...za mě trapná sračka...
challenger
Člen
Odpovědět 
bombardak cz
Tak ty si byl vždycky inťouš
OmgWrongNick
Člen
Odpovědět 
challenger
bombardak cz
Člen
Odpovědět 
challenger
OmgWrongNick
kokoti
Batou
Moderátor
Odpovědět 
bombardak cz
Pro pána s vystříbeným vkusem doporučuji divadelní komedii "Rosencrantz a Guildenster jsou mrtvi"
challenger
Člen
Odpovědět 
Batou
Bmargera
Člen
Odpovědět 
Kdo zná ty herce tak ví co má čekat .
Superbad i Pineapple Express jsou kvalitní komedie!
bombardak cz
Člen
Odpovědět 
Batou
Znovu a lépe, každý má rád jiný druh humoru, ale chápu, že, když se zhulíš přiblble se tlemíš kdejaké píčovině
OmgWrongNick
Člen
Odpovědět 
bombardak cz
Ono já rád vše. Od "normálních" komedií přes totální píčoviny jako je tahle Prostě tě to musí bavit. To je vše Intouši
Batou
Moderátor
Odpovědět 
bombardak cz
Mistr OmgWrongNick odpověděl za mě .
bombardak cz
Člen
Odpovědět 
No nevím, někdy mi jako přiblblý intoši přijdete vy tady.Batou
Jdi si dát do nosu a neunavuj mne tu píčovinama.
Alluminium
Člen
Odpovědět 
bombardak cz
Běž hrát Survival instinct radši
OmgWrongNick
Člen
Odpovědět 
Alluminium
bombardak cz
Batou
Klid kucí
Robin
Moderátor
Odpovědět 
za mě dle nadpisu zatím Nicky Tučková - Rich Boy
bombardak cz
Člen
Odpovědět 
Alluminium
oduševnělý příspěvek 15tiletého chlapce, který ještě není ztotožněn se svou orientací na mužské pohlaví a je z toho mírně zmatený
Jack Henkel
Člen
Odpovědět 
no neni to sice 2013, ale mrsklý je to pěkně: Postal od Uwe Bolla
Alluminium
Člen
Odpovědět 
bombardak cz
Seš asi psychologickej genius když na základě 5 slov dokážeš o člověku zjistit věk i sexuální orientaci Ach jo, ja si prostě myslim že všechno co se ti nelíbí (tzn. hry a filmy který nejsou největší odpad) sou puberťácký sračky. Neni nic špatnýho na tom aby se ti líbila hra která je nedoceněná ale ty doslova vyhledáváš nejhorší hry který sou, aby ses odlišil od ostatních. Na základě tohodle by se o tobě dala napsat mnohem výstižnější psychologická analýza než ty si napsal o mně (kde si mimochodem netrefil nic)
Ty tu hned začneš nadávat lidem kterejm se to líbí a řikáš že se to může líbit jen někomu kdo je zfetovanej? No tak to promiň ale moje provokativní poznámka vedle toho nic neni. Zkrátka se smiř s tim že lidi můžou mít jinej vkus než ty...myslim že všichni lidi maj jinej vkus než ty
Batou
Moderátor
Odpovědět 
bombardak cz
Tak zrovna o tu intouš část mi fakt nešlo a fakt nevim začít tady urážet lidi protože se nám líbí komedie která ti přijde trapná...to mi nepřijde cajk
A stim Rosencrantz a Guildenster jsou mrtvi sem to nemyslel ze srandy. Jestli si neviděl tak vážně doporučuju, je to prostě něco úplně jinýho občas to hrajou i v různejch českejch divadlech ale filmová verze s Gary Oldmanem a Tim Rothem je taky vynikající
Cru4l
Moderátor
Odpovědět 
no tak pánové, nehádejte se mi tady...

jinak všimli jste si, jak peorativní nádech má slovo analýza?

anál Líza? anál lízá?

uf.. heh.. no.. jak puberťák no... Silwer bude mít radost
Batou
Moderátor
Odpovědět 
Cru4l
Hamlet se vrátil!
bombardak cz
Člen
Odpovědět 
Alluminium
nečetl jsem to po tobě ani nebudu, promin..nemám na tebe náladu dementíku, přečti si ty hovna po sobě a pak mi tu napiš, že nejsi pubertální trdlo..kokůtku přiblblej.

Batou
Ale Batou..o čem to mluvíš...první kdo se začal navážet jsi byl ty, já jen konstatoval, že mi ukázka filmu přijde dementní a vtipná mi opravdu nepříjde, tím to pro mne skončilo, naopak, jen proto, že si myslím, že takové píčovině se může smát jen drban z vesnice typu aluminium, jsem tu byl napadán já, takže si to trošku tady přeberte.Diskuze je od toho aby se v ní mohli všichni svobodně vyjádřit, kdyby tu to přiblblo napsalo, že zde mohou přispívat jen přátelé a fandové takovýchto kokotin, tak ok.

A vůbec, mám na práci jiné záležitosti než se tu přít na internetových diskuzích o píčovinách(a to doslova) s virtuálním blbem aluem a spol, tímto to ukončuji.
bombardak cz
Člen
Odpovědět 
Batou
Ted, když to tak pročítám, tak jsi to asi nemyslel zle, takže se ti omlouvám.

Proč se do to sere alu s dementní větou běž si zahrát blabla a pak tu rozjíždí dětský hovínka a blábolí naprosto mimo realitu o tom jaké hraju hry(asi proto, že jsme na foru o hrach, nebo nerozumím souvislostem), mi yůstává záhadou

Hlavně klid, je pátek...
. 1 . 2 . >>
Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz  Insert YouTube video  

:) ;) :-p :-( Další smajlíci...  Vypnout smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžeš použít uživatelské jméno bez hesla, pokud dané jméno nemá již registrováno jiný uživatel.

Dovolená v Thajsku - nejlepší internetová nabídka dovolené v Thajsku
iPad? Ne, Android tablet! - web o tabletech se systémem Google Android
Sekačky na trávu špičkových amerických, italských a belgických značek za nejlepší ceny na trhu.
ehobby.cz - zahrada, dílna, hobby nářadí
Sněhové frézy pro úklid sněhu - značky Vega, Snapper a Murray za nejlepší ceny v ČR

Stavební-míchačky.com | Svářečky, svářecí technika | ponorné vibrátory betonu | stavební vrátky | čistící stroje | klimatizace | průmyslové vysavače | elektrocentrály | profesionální fotograf | vibrační technika | odvlhčovače vzduchu | Vibrační desky | Hodinky pro všechny | king of spirits gold | slovník | Satelitní přijímače | Pentolino | potápění, kurzy potápění | Stronghost.cz - webhosting | Monitorovací-technika.cz |