NHL 08 (1) | Xbox ONE/360 forum

Diskusní fórum o Xbox 360 a XBOX ONE

Diskuzní fórum o Xbox 360 a XBOX ONE si klade za cíl stát se místem pro setkávání Vás, majitelů a fanoušků konzolí XBOX, na internetu. Můžete se bavit o všem, co se Next-Gen konzolí týče, diskutujte o Xboxu 360, PS3, Nintendu Wii, ale prosím dodržujte při tom zásady slušného chování, neurážejte konkurenční konzole ani sebe mezi sebou. Pokuste se prosím předkládat konstruktivní názory a zakládejte informativní vlákna. Na fóru můžete diskutovat i o nových technologiích, nabízet věci k prodeji nebo výměně, poprosit ostatní o radu, požadujeme po vás pouze slušné chování.

!!! ZÁKAZ ZAKLÁDÁNÍ TÉMAT O VYPALOVÁNÍ, FIRMWARECH, MODCHIPECH A JINÝCH NEZÁKONNÝCH ÚPRAVÁCH KONZOLE XBOX 360 a XBOX ONE. VŠECHNA PODOBNÁ TÉMATA BUDOU IHNED SMAZÁNA A JEJICH OPĚTOVNÉ ZAKLÁDÁNÍ SE BUDE TRESTAT BANEM !!!

Děkujeme, Váš xbox-360-shop.info team

Právě online: Anonymní - 6
Členové - 0
Nejvíc najednou přihlášených: 285 [6 Kvě 2017 00:38]
Anonymní - 285 / Členové - 0

- Diskuze - Registrace - Odpovědět - Hledat - Statistika - -
Diskuzní forum / HRY /

NHL 08

. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Autor Zpráva
cincin
Odpovědět 

Nevie niekto preco je posunute vydanie NHL 08? Uz som tesil ze zajtra kupim a nekupim, do…

Barty066
Odpovědět 

[1] cincin :Před chvílí mi došel mail z gameline, kde na můj dotaz kdy vyjde Nhl08 pro XBox360 v ČR, reagovali takto: Dobry den,

vedeni spolecnosti po dohode s EA, predobjednateli, zakazniky a obchodniky se rozhodlo, ze skrze CZ Extra ligu, ktera bude soucasti i verze pro XBOX 360, budeme prodavat az verzi CZ a k dispozici bude 10.10.2007.

s pozdravem

Zdenek Kolarik

www.xboxline.com

Dejte tedy laskave vedet, zda budete chtit CZ verzi, anebo tedy penize zpet….

Barty066
Odpovědět 

Takže jediná šance jak to zahrát dřív, je to objednat ze zahraničních shopů, tam by to mělo být v termínu. Ale zase bude chybět extraliga. Asi si počkám a doufám, že se mi to vyplatí.

Kulihrasek
Odpovědět 

[2] Barty066 : pockejjj ona bude u xbox360 ceska extraliga to snad neeeeeeeeeeee :-). Ja myslle, ze ta tam nebude..nestras to si asi ucvrnknu do gati jestli tam budeeee..uz ted jsem uplne hotovou z toho jake to bude a toto desss :))

cincin
Odpovědět 

tak to je potom ina, ale aj tak sa mi nechce cakat uz aby to bolo a dufam ze je to pravda,

snake
Odpovědět 

Na XBOX 360 neni CZ liga

Barty066
Odpovědět 

[6] **snake ** :No a jak to teda mám chápat, podle toho mailu co mi poslali??? viz. 2 příspěvek. Pokud umím číst tak tam doslovně píší, že skrze extraligu, která BUDE i součástí verze pro XBox 360….

Kulihrasek
Odpovědět 

Právě také si myslím, že by tam němal být pokud to tedy neni ted nejaka novinka :)

Barty066
Odpovědět 

Tak si zavolejte do gameline! Tel. 721 002 033. Tam Vám to potvrdí, pokud tedy nevěříte…

Kulihrasek
Odpovědět 

No jestli to tak je tak je to zpráva dneee…hrát za slavinku v nhl08 v Sazka arenee jooo :) a slyset Beranek, pass to Sobotka….great save by Svoboda :-))

peters
Odpovědět 

S tím dubingem nevím, jestli to dotáhly do konce, ael jinak by to měla být pravda viz. odkaz . Škoda, že mě NHL od EA nepřesvědčilo, protože Extraligu bych si s chutí zahrál. Ale ani demo NHL 08 bohužel nezměnilo můj názor a opět jdu jednoznačně do NHL 2K8 :o)

Kulihrasek
Odpovědět 

[11] peters : V cem je podle tebe 2K verze lepsi nez verze od EA???

reeko
Odpovědět 

Myslim ze letos 2K8 prohralo s EA na plny care….Staci si precist par recenzi a je to jasny…

BlackHawkcz
Odpovědět 

ty kráávo, čekuj too….no, možná změním názor na NHL….demo mě dost baví….

Alfy
Odpovědět 

Jeste se vratim k Extralize – na X360 a PS3 nebude Extraliga!!! Jo a ktomu Nhlku verim ze Nhl2k8 bude zase lepsi jak Nhl 08. Alespon z minuliho rocniku 07 mohu posoudit jelikoz sem mel obe NHL2K7 lepsi!

Hubert555
Odpovědět 

takj to s tebou naprosto nesouhlasim :) jak se muzes vsude docist, tak nhlko v cestine bude a dokonce bude mit i extraligu…

martinrehakcz
Odpovědět 

[16] Hubert555 : muzes dat nejakej link kde se o tom pise?

Alfy
Odpovědět 

Taky by me to zajimalo kde to pisou!

Barty066
Odpovědět 

Už jsem z toho vážně hotový. Hra vyjde každopádně až 10.10. V gameline mi tvrdí do telefonu i píší mailem, že je to díky Extralize, která má údajně být i ve verzi pro X360, aspoň podle nich. Na jiných fórech se dočítám, že se údajně v celé zásilce co se měla prodávat v ČR domrvili obaly a celý ten cirkus je kvůli tomu a že Extraliga nebude! Takže v gameline storno a jdu objednávat dvdcrave, tam jí mají od zítra skladem v PALu. Než čekat na něco co není jisté další 3 týdny… Každopádně „BRAVO“ EA CZ… fakt hnus!

Robin
Odpovědět 

[19] Barty066 : až 10.10? tak to je mazec, to se tedy EA CZ fakt vytáhli!!!

no aspoň, že to bude další jistota a vyvedená pecka na naše xka, jen ten pocit jistoty mě uklidňuje :-)

martinrehakcz
Odpovědět 

a onlinegames se k tomu vyjadruji ze je extraliga ve verzi pro xko nesmysl

Alfy
Odpovědět 

Lidi nebude Extraliga na X 360 a ani na PS 3!!!!

Robin
Odpovědět 

[22] Alfy : ono vůbec, když se titul jmenuje NHL, tak spíš čekám toto :-) či ne českou extraligu :-)

.… chci super hokej v 60 framech a provedení a je mi jedno jestli hraju za Detroit nebo Pardubice :-)

navíc nároďáky tam jsou, tak co :-)

Alfy
Odpovědět 

[23] Robin : Souhlasim!

martinrehakcz
Odpovědět 

spis nez extraliga by me asi potesilo pocesteni,tedy hlavne komentar

Aichel
Odpovědět 

[25] martinrehakcz : Hm, tak si to pusť na PC… za 15min. vypneš zvuk…

Alfy
Odpovědět 

[26] Aichel :To je pravda pekna trapnost

des
Odpovědět 

neřekl bych, že je to zas tak špatný i když se dost opakujou, je vidět jaký ste nevděčníci, neblázněte víte kolika lidem ten komentář vyhovuje česky, hodně lidem

Aichel
Odpovědět 

[28] des : Souhlas, češi jsou líní učit se anglicky… nedejbože německy. Nevím, kolik lidí na tom je podobně, ale angličtinu sem se převážně naučil z hraní her (RPG, Adventury, Spyro,…) a z koukání na Cartoon Network (Dexter´s Laboratory, Ed Edd and Eddy, Cow and Chicken)… nj, to byly časy… ble

Barty066
Odpovědět 

10.10 je jen první termín, kdy hra valí k prodejcům… Reálnější datum je prý až 12.10. No a už jsem i slyšel něco o 19.10… brrr. Každopádně CZ EA se opravdu „vytáhla“ a hru budou vydávat jako suverénně poslední v Evropě. Kdo chce hrát co nejdřív a oželí Jardu na obalu, tak doporučuji zajet do Rakous nebo kamkoliv jinam, popř. objednat z dvdcrave, tam už to mají skladem.

. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz  Insert YouTube video  

:) ;) :-p :-( Další smajlíci...  Vypnout smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžeš použít uživatelské jméno bez hesla, pokud dané jméno nemá již registrováno jiný uživatel.

Okna Vekra zkušenosti | Dovolená v Thajsku - nejlepší internetová nabídka dovolené v Thajsku
Sekačky na trávu špičkových amerických, italských a belgických značek za nejlepší ceny na trhu.
ehobby.cz - zahrada, dílna, hobby nářadí
Sněhové frézy pro úklid sněhu - značky Vega, Snapper a Murray za nejlepší ceny v ČR

Stavební-míchačky.com | Svářečky, svářecí technika | ponorné vibrátory betonu | stavební vrátky | Mobilní topidla | klimatizace | průmyslové vysavače | elektrocentrály | vibrační technika | odvlhčovače vzduchu | Vibrační desky | Direct Services zkušenosti