PES 2008 (1) | Xbox ONE/360 forum

Diskusní fórum o Xbox 360 a XBOX ONE

Diskuzní fórum o Xbox 360 a XBOX ONE si klade za cíl stát se místem pro setkávání Vás, majitelů a fanoušků konzolí XBOX, na internetu. Můžete se bavit o všem, co se Next-Gen konzolí týče, diskutujte o Xboxu 360, PS3, Nintendu Wii, ale prosím dodržujte při tom zásady slušného chování, neurážejte konkurenční konzole ani sebe mezi sebou. Pokuste se prosím předkládat konstruktivní názory a zakládejte informativní vlákna. Na fóru můžete diskutovat i o nových technologiích, nabízet věci k prodeji nebo výměně, poprosit ostatní o radu, požadujeme po vás pouze slušné chování.

!!! ZÁKAZ ZAKLÁDÁNÍ TÉMAT O VYPALOVÁNÍ, FIRMWARECH, MODCHIPECH A JINÝCH NEZÁKONNÝCH ÚPRAVÁCH KONZOLE XBOX 360 a XBOX ONE. VŠECHNA PODOBNÁ TÉMATA BUDOU IHNED SMAZÁNA A JEJICH OPĚTOVNÉ ZAKLÁDÁNÍ SE BUDE TRESTAT BANEM !!!

Děkujeme, Váš xbox-360-shop.info team

Právě online: Anonymní - 6
Členové - 0
Nejvíc najednou přihlášených: 285 [6 Kvě 2017 00:38]
Anonymní - 285 / Členové - 0

- Diskuze - Registrace - Odpovědět - Hledat - Statistika - -
Diskuzní forum / HRY /

PES 2008

. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Autor Zpráva
lubino
Odpovědět 

Tak co řikáte na fotbálek,mám ho od včerejška, jsem spokojen, předtím jsem měl Fifu 2008, není špatná, ale přeci jenom PES je pro mně lepši, oproti PES 06 je to velký rozdíl

Krupkic
Odpovědět 

Tak doufám, že si s náma zahraješ ligu…

modryklucina
Odpovědět 

no sem zvedav..dnes sem to obednal tak doufam ze mi to do zitrka stihnou poslat..jinak az v pondeli..no spis to vidim na pondeli…jinak pro g udelil ps3 verzi 70% coz je dost malo…hm…a pokud neni ps3 verze zase nejaka podrbana tak nechapu…fife dali 80% a to mi prislo hodne divny

modryklucina
Odpovědět 

zajimalo by mne jak je to s tim velkym kolisanim obrazu a neplynulosti…jak to vidis kdyz uz to mas

modryklucina
Odpovědět 

uprimne doufam ze se ten hrozny frame rate netyka xbox verze jinak rusim obednavku:D

lubino
Odpovědět 

no, při opakovačkách se mně zdá mírný pokles, ale při hře to běhá dobře,grafika je taky dobrá, hratelnost je skvělá, předtím jsem hrál měsíc Fifu 2008 , nebyla špatná ale PES 08 je fotbalovější

modryklucina
Odpovědět 

no a hrajes pohled wide jo?

lubino
Odpovědět 

pohledy si mužeš měnit jak Tě to vyhovuje, oproti PES 06, kde byla hra dosti očesaná zde je vše tak jak má být

modryklucina
Odpovědět 

no jasny ale jako jde mi o ten wide pohled..tam to hodne zdrbali ze pokles je hrozny ze je too primo sokovalo u te ps3verze..jakmile se nahromadi vice hracu u balonu je to pry strasny tak mne to zajima….i u pes6 to byl pokles ale pokud je to az tak hrozivy tak teda nevim zda to radeji nezrusit

lubino
Odpovědět 

hraji pohled normál medium, wide je pro mně moc malý a moc zdálky

modryklucina
Odpovědět 

no jasny ale nebylo by tak tezky to zkusit co:D proste mne zajima jestli je to fakt na houby pri wide nebo ne…jako na nic jinyho nez wide to nema pro mne hrat smysl

lubino
Odpovědět 

[11] modryklucina :tak jsem skusil odehrát jeden poločas ve wide a nějáký pokles jsem nezaregistroval

modryklucina
Odpovědět 

mno snad mas pravdu…dost mne to desii…ze by to bylo na ps3 vazne tak odflakly:D

Robin
Odpovědět 

[13] modryklucina : čili matematicky asi takto xbox360 PES 2008 > PS3 PES2008 :-)

no dle ign ty poklesy v ps opravdu jsou, pravdu může říct jen majitel ps3 verze PESU, nicméně osobně „sázim na jistotu“ :-) a jdu samozřejmě do xverze…. (stejně jako u NHL, který mě nezklamalo)

modryklucina
Odpovědět 

nj ja si prave uz obednal tu xko verzi ikdyz dnes mi asi nedojde a budu cekat do pondeli.proto mne to docela zarazilo ze je to tak hrozny…no doufam ze se to tyka jen te ps3 verze

need4beat
Odpovědět 

tak PS3 verze prý v pořádku…dnes to budu hrát, tak napíšu, ale kolega už hraje na PS3 a říká, že je to všechno ok, jinak být SONY, tak chci po KONAMI ty 2 miliony zpátky…moc dobrou reklamu PS3 verzi neudělali a v poslední době je vážně nechápu…grafika vždy zaostává za FIFOU, ano hratelnost je skvělá, ale oni se perou s frame ratem při takovéto grafice? to snad ne…tady mi to trošku už zavání neschopností vývojářů…FIFA 08 mě dost překvapila a myslím, že si zahraju spíš jí než PES 08, hratelnost už je lepší, grafika super, 60fps a hlavně licence…ale Pro Evo 2008 dám taky šanci…

modryklucina
Odpovědět 

mno ja jedine pro evo fifa mi neprijde nicim zajimava…..snad jen ten online kdy se hraji ty zapasy v den kdy se to hraje i doopravdy…ale jinak nevim zda je vse v poradku….pac to nebyl jediny server kde si na to stezovali…..ono i pes6 na xko mel problemy pri wide kamere poznamenavam ze se to tyka wide kamery tak byl taky pokles…no a pokud uz to clovek mysli s hranim psa vazne tak nic jinyho nez wide proste hrat nemuze

need4beat
Odpovědět 

[17] modryklucina :no já ty jejich frame rate problémy nechápu…PES měl třeba vždy 2D diváky a stejně měl problémy s frame ratem…PES 08 se mi líbí, ale když ho vidím, tak mi stále až moc připomíná předchozí díly graficky…grafika v PES 08 už je lepší a dá se jí ledaco odpustit, ale ten frame rate nedokážu přenést přes srdce…na to se měli vývojáři také soustředit…

modryklucina
Odpovědět 

no prave to nechapu zvlast kdyz se na obrazovce zadny graficky orgie nekonaji….zajimavy..jinak mne to graficky staci nepootrebuji to do extremu zvlast kdyz obliceji jsou to nej co je ve fotbalovych hrach k mani…a ta variabilita akci…a vsech moznych nastaveni v hratelnosti je fifa pro mne porad o nekolik kroku pozadu

need4beat
Odpovědět 

[19] modryklucina :no to asi ano, ale aby KONAMI příští rok nezaspali…zdá se mi, že se dost ulejvají a využívají neschopnosti EA dělat pořádné hry…chtělo by to nějakou třetí stranu, aby vstoupila do konkurence :-) něco jako Tony Hawk vs. SKATE…

modryklucina
Odpovědět 

tony hawk vs skate a co je treti strana :-) jo jasny ale samy vime jak dopadli hry jako this is football:D proste dnes je to hodne tezky je tu ea s nejprodaavanejsi hrou a pro evo s nejlepsi hrou a udelat neco co by se dokazalo mezi ne probit to by musela byt fakt bomba a jinak pokud jde o flakani tak ea je rozhodne tym flakac viz treba prebrane ovladani z pro eva… atd

need4beat
Odpovědět 

[21] modryklucina :no myslím to tak, jak SKATE přišel na trh jako druhá hra o sk8ování a vymetl Tonymu rybník :-) jinak EA to už je kapitola sama pro sebe, ok občas přijdou s něčím dobrým, ale je to jedna hra z padesáti za rok…jediné co oceňuji na EA je Burnout série…ale to je jiná divize EA a jediná divize, která přežívá a něco dělá…

modryklucina
Odpovědět 

no ale burnout je jen koupenej tak se to musi brat:D jinak tony uz je proste death dyt ta hra uz nema cim prekvapit nemeli vydavat kazdy rok novy dil..uz se motaji v kruhu… ale vono dokud si lide budou ty jejich pitome hry kupovat tak neni duvod nic menit..lidi nadavaji treba na nhl06 dejme tomu ale stejne se ho koupi tak coo

need4beat
Odpovědět 

[23] modryklucina :no právě…EA třeba vydělává jen na tradičních značkách…z těchto komerčních společností uznávám už jen Ubisoft nebo EPIC…ty dokážou dělat inovativní hry…

modryklucina
Odpovědět 

ale treba v tomhle se tesim na dead space…to mne prekvapilo ze to vydava ea…hm to bych necekal:D

SKS
Odpovědět 

Mám PS3 verzi a při opakovačkách se to docela seká,při hře ne,jen při opakovačkách,ty docela odflákli.A taky mi v LEAGUE nejdou měnit dresy,prý to nejde ani v ML,při Exibici to normálně.Příde mi divný aby to nešlo,hrál sem ligu za Juventus proti Parmě a bylo to nic moc,soupeře sem poznal až na poslední chvíli.Ale dal sem jim :-)

modryklucina
Odpovědět 

[26] SKS :hrajes wide kameru

Robin
Odpovědět 

na „PSOVI“ podělali graficky jednu věc, snažili se ošetřit hřiště hloubkou ostrosti, všimněte s v dolní třetině té průhledné vrstvy potažené přes hřiště kdy je to uvnitř megaostrý, pak třetina výš míň ostrý a hořejšek je rozmazanej

je to velmi rušivej grafickej efekt, prostě to nezvládli, vypadá to velmi rušivě….

modryklucina
Odpovědět 

[28] Robin : mno nevim…ja hral demo tak 200 zapasu a uz sem si zvyk..podle mne to pusobi ze zacatku nezvykle ale poka uz si toho nevsimam

SKS
Odpovědět 

[27] modryklucina : jasně,na jinou to nemá cenu.V ní problem neni

. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz  Insert YouTube video  

:) ;) :-p :-( Další smajlíci...  Vypnout smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžeš použít uživatelské jméno bez hesla, pokud dané jméno nemá již registrováno jiný uživatel.

Okna Vekra zkušenosti | Dovolená v Thajsku - nejlepší internetová nabídka dovolené v Thajsku
Sekačky na trávu špičkových amerických, italských a belgických značek za nejlepší ceny na trhu.
ehobby.cz - zahrada, dílna, hobby nářadí
Sněhové frézy pro úklid sněhu - značky Vega, Snapper a Murray za nejlepší ceny v ČR

Stavební-míchačky.com | Svářečky, svářecí technika | ponorné vibrátory betonu | stavební vrátky | Mobilní topidla | klimatizace | průmyslové vysavače | elektrocentrály | vibrační technika | odvlhčovače vzduchu | Vibrační desky | Direct Services zkušenosti