saints row 2 | Xbox ONE/360 forum

Diskusní fórum o Xbox 360 a XBOX ONE

Diskuzní fórum o Xbox 360 a XBOX ONE si klade za cíl stát se místem pro setkávání Vás, majitelů a fanoušků konzolí XBOX, na internetu. Můžete se bavit o všem, co se Next-Gen konzolí týče, diskutujte o Xboxu 360, PS3, Nintendu Wii, ale prosím dodržujte při tom zásady slušného chování, neurážejte konkurenční konzole ani sebe mezi sebou. Pokuste se prosím předkládat konstruktivní názory a zakládejte informativní vlákna. Na fóru můžete diskutovat i o nových technologiích, nabízet věci k prodeji nebo výměně, poprosit ostatní o radu, požadujeme po vás pouze slušné chování.

!!! ZÁKAZ ZAKLÁDÁNÍ TÉMAT O VYPALOVÁNÍ, FIRMWARECH, MODCHIPECH A JINÝCH NEZÁKONNÝCH ÚPRAVÁCH KONZOLE XBOX 360 a XBOX ONE. VŠECHNA PODOBNÁ TÉMATA BUDOU IHNED SMAZÁNA A JEJICH OPĚTOVNÉ ZAKLÁDÁNÍ SE BUDE TRESTAT BANEM !!!

Děkujeme, Váš xbox-360-shop.info team

Právě online: Anonymní - 2
Členové - 0
Nejvíc najednou přihlášených: 285 [6 Kvě 2017 00:38]
Anonymní - 285 / Členové - 0

- Diskuze - Registrace - Odpovědět - Hledat - Statistika - -
Diskuzní forum / UŽIVATELSKÉ RECENZE /

saints row 2

Autor Zpráva
Mr Bean
Člen
Odpovědět 
obycejna nepovedena hra,nebo velky konkurent gta ctyrky?myslim ze grafiku ma o hodne horsi sr2,ale je tam o neco malo vic zabavy a mznost vyrobit si vlastni postavu...http://www.youtube.com/watch?v=-m39VAdPQ-Y&feature=related
Mr Bean
Člen
Odpovědět 
tak jsem to trochu prehnal...saints row 2 a gta 4 ma vice mene stejnou grafiku...
Anonymní
Odpovědět 
hele a to nas jako informujes nebo o co ti de ze se na nic neptas?
vsak to ze mas xbox novy nebo jesi ho vubec mas neznamena ze je tak natom kazdy tady prece kazdy vi co je to sr2
Mr Bean
Člen
Odpovědět 
Anonymní
no tak sorry zapomel jsem se zeptat,stačí ty anonyme...ja vim ze vsichni vite co to je saints row 2,jen se ptam jestli je to lepsi nez gta 4...
Cru4l
Moderátor
Odpovědět 
Mr Bean
Tak tu otázku na to co je lepší ve tvém příspěvku nevidím... Ok tedy, lepší bych řekl, že je GTA4 i přes to, že mě nebaví Grafika je to poslední co bys na hře měl řešit. Jde o zábavu a hratelnost. A nezapomeň, že PEGI code pro GTA4 je 18+ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mr Bean
Člen
Odpovědět 
,a myslis si ze gta 4 je o hodne lepsi nez sr 2 nebo jen trochu?
Cru4l
Moderátor
Odpovědět 
Mr Bean
Ok, podam ti to "řečí tvého kmene":

No týýýý volééé, je to upe megaturbomazec masakr normálně! Fááááákt vobří rozdíl. Ty jo, GT4 killer SR hadr!

Rozumíme?
Mr Bean
Člen
Odpovědět 
jo.
Batou
Moderátor
Odpovědět 
Mr Bean
Mě osobně GTA 4 vůbec nebavilo SR2 mi připadlo mnohem zábavnější .
Silent Hill
Člen
Odpovědět 
Crul4l

ty seš borec
Saphiron
Člen
Odpovědět 
Cru4l
paráda...seš ve formě aneb to bylo hustý pi**, tos mu to ku** dal
Cru4l
Moderátor
Odpovědět 
Silent Hill
Saphiron
Dík Jsem měl zrovna náladu no...
kalmen
Člen
Odpovědět 
určitě SR 2 mnohem zábavnější
Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz  Insert YouTube video  

:) ;) :-p :-( Další smajlíci...  Vypnout smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžeš použít uživatelské jméno bez hesla, pokud dané jméno nemá již registrováno jiný uživatel.

Okna Vekra zkušenosti | Dovolená v Thajsku - nejlepší internetová nabídka dovolené v Thajsku
Sekačky na trávu špičkových amerických, italských a belgických značek za nejlepší ceny na trhu.
ehobby.cz - zahrada, dílna, hobby nářadí
Sněhové frézy pro úklid sněhu - značky Vega, Snapper a Murray za nejlepší ceny v ČR

Stavební-míchačky.com | Svářečky, svářecí technika | ponorné vibrátory betonu | stavební vrátky | Mobilní topidla | klimatizace | průmyslové vysavače | elektrocentrály | vibrační technika | odvlhčovače vzduchu | Vibrační desky | Direct Services zkušenosti