Terminator: Salvation - Recenze ( Xbox 360 ) (1) | Xbox ONE/360 forum

Diskusní fórum o Xbox 360 a XBOX ONE

Diskuzní fórum o Xbox 360 a XBOX ONE si klade za cíl stát se místem pro setkávání Vás, majitelů a fanoušků konzolí XBOX, na internetu. Můžete se bavit o všem, co se Next-Gen konzolí týče, diskutujte o Xboxu 360, PS3, Nintendu Wii, ale prosím dodržujte při tom zásady slušného chování, neurážejte konkurenční konzole ani sebe mezi sebou. Pokuste se prosím předkládat konstruktivní názory a zakládejte informativní vlákna. Na fóru můžete diskutovat i o nových technologiích, nabízet věci k prodeji nebo výměně, poprosit ostatní o radu, požadujeme po vás pouze slušné chování.

!!! ZÁKAZ ZAKLÁDÁNÍ TÉMAT O VYPALOVÁNÍ, FIRMWARECH, MODCHIPECH A JINÝCH NEZÁKONNÝCH ÚPRAVÁCH KONZOLE XBOX 360 a XBOX ONE. VŠECHNA PODOBNÁ TÉMATA BUDOU IHNED SMAZÁNA A JEJICH OPĚTOVNÉ ZAKLÁDÁNÍ SE BUDE TRESTAT BANEM !!!

Děkujeme, Váš xbox-360-shop.info team

Právě online: Anonymní - 2
Členové - 0
Nejvíc najednou přihlášených: 285 [6 Kvě 2017 00:38]
Anonymní - 285 / Členové - 0

- Diskuze - Registrace - Odpovědět - Hledat - Statistika - -
Diskuzní forum / UŽIVATELSKÉ RECENZE /

Terminator: Salvation - Recenze ( Xbox 360 )

. 1 . 2 . >>
Autor Zpráva
styflerik
Člen
Odpovědět 
http://www.recenzeher.eu/recenze-clanek/terminator-salvation-xbox-360/

Moje první recenze na webu. Doufám že se Vám bude líbit. Děkuji za komentáře
Cru4l
Moderátor
Odpovědět 
Ach ta gramatika... Nesrozumitelný a divně poskládaný věty, neustále se opakující NO (což tam podle mě nemá co dělat). Podivné srovnání obtížnosti... A moc dobře nerozumím té závěrečně tabulce, kde se píše Obal: ne Jo a tam kde mají být čárky, občas nejsou a tam kde být nemají, jsou Celkově mi recenze o hře nic moc neřekla. Příště se snaž víc
Silwer
Člen
Odpovědět 
styflerik
No popravdě špatný....
Máš tam spoustu chyb a hned začátek..Skynet neni společnost ale systém bojovej.pokud si fanda T tak to zajisté víš..navíc hra ani v nejmenšim nekopíruje film..Další lež...A bože John Connor neni nikam vyslán z blízké budoucnosti
Dál píšeš náboju neni nikdy dost..a vzápětí napíšeš že najdeme hromadu nábojů na jednom místě
Systém krytí okopírovaný z GOWjak jinak chceš udělat systém krytí za stěnou?
Krom toho že si na začátku popsal o čem je film sem se o hře moc nedozvěděl....
A 50x opakované slovo NO taky k dojmu moc nepřispělo..promiň ale todle nee..Znova a jinak..Nebo spíš jinou hru a jinak..Prootže tadle hra si stejně recenzi nezaslouží
martinxbox
Odpovědět 
Ale ale p.silwer uz ste dohral terminatora ??? Ja ho mam na 1000G
Carmine
Člen
Odpovědět 
dát terminatora na 1000 G neni žadná věda. Stačí to dohrát na Hard. To zvládne každý děcko
styflerik
Člen
Odpovědět 
1, do te minulosti sem psal z konce minuleho dilu omg...
2, Skynet je společnost kterou přebrala armáda (je to ve filmu)
need4beat
Moderátor
Odpovědět 
styflerik
já mám takový dojem, že ta společnost se jmenuje Cyberdyne Systems, Skynet je jimi vytvořený systém protivzdušné obrany...něco jako SAC-NORAD...
beeris82
Člen
Odpovědět 
need4beat
jj je to přesně jak říkáš....Skynet je počítačový obranný systém....
Cru4l
Moderátor
Odpovědět 
beeris82
Jo, a tady pán Terminátor by to měl vědět nejlíp!
beeris82
Člen
Odpovědět 
Cru4l
jj přesně
Silwer
Člen
Odpovědět 
need4beat
Přesně jak povídáš
Talrion
Člen
Odpovědět 
http://www.youtube.com/watch?v=lbjCHJB0jhw

recenz filmu Terminator Salvation....fakt výborný :yD
Silwer
Člen
Odpovědět 
Talrion
ten kluk je vážně hloupej...nesměju se těm jeho moudrům ale jemu
Talrion
Člen
Odpovědět 
Silwer
jj, je to docela gumák...ještě lepší je recenze na Hvězdnou pěchotu 2.
Johnny
Člen
Odpovědět 
styflerik
omg radši nic nerecenzuj,dobra rada do života
styflerik
Člen
Odpovědět 
Hele :D to na youtube nesem ja kurva
need4beat
Moderátor
Odpovědět 
Talrion
tohle video mě připravilo o 2 minuty života, než jsem ho vypnul...Terminator Salvation byl podle mě skvělej díl...já se naopak bál, že to bude něco jako 3. díl, který byl spíš o tupém humoru, než o akci, což mi zkazilo i vedle špatného hereckého obsazení veškerý dojem...Christian Bale je hodně velký profesionál a s rolí Johna Connora se popral skvěle...a dodal filmu jistou vážnost, přesně takovou, jakou měl třeba Arnold v prvním, nebo druhém díle...ve třetím díle jsem si připadal, jako by Arnold ani nebyl Terminator, spíš jako nějaký komik...
Cru4l
Moderátor
Odpovědět 
need4beat
Souhlasím, trojka byla hroznej odpad Je vidět, jak se to s digitálníma efektama a "humorem" v akčních filmech nemá přehánět. Salvation jsem neviděl, bál jsem se na to jít do kina... Ale rád bych se podíval. Doufám, že to bude aspoň zajímavý
bombardak cz
Člen
Odpovědět 
Dokonce by sem mohl tuto hru na nejlehčí porovnat s Gears of War na nejtěžší úroveň a to je již co říct.

No to snad nemyslíš vážně?
akon
Člen
Odpovědět 
hele neí to modrejklučinav tom vide je mu totiž dost podobnej
akon
Člen
Odpovědět 
sry vynechává mě mezerník tak tam někde nejsou mezery
bombardak cz
Člen
Odpovědět 
To je strašnej trapáček na tom videu
Cru4l
Moderátor
Odpovědět 
bombardak cz
tj, ani jsem to nedokoukal... neměl jsem sílu poslouchat ty vejžblepty
Silent Hill
Člen
Odpovědět 
Cru4l

přesně vejžblepty to tam hulí trávu nebo žváro? trapák...

Ale s těma HEMOROIDama by měl zajít jak tam řiká, ty sou důležitý
bombardak cz
Člen
Odpovědět 
Silent Hill
tak pravil odborník na hemeráky
martinxbox
Odpovědět 
tem terminator je take uzasna moc dobra hra uzival jsem si moc kdyz sem likvidoval ty roboty .
Krutan CZ
Člen
Odpovědět 
Talrion
Silwer
akon
bombardak cz
Uz udelal recenzi i na Alone in the dark
http://www.youtube.com/watch?v=8_m-HPmUt3w
The Choosen One
Člen
Odpovědět 
Stroje sice měli velkou inteligenci ale tys toho ve škole moc nepobral.
bombardak cz
Člen
Odpovědět 
Krutan CZ
luxusní kretén
Krutan CZ
Člen
Odpovědět 
jj
. 1 . 2 . >>
Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz  Insert YouTube video  

:) ;) :-p :-( Další smajlíci...  Vypnout smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžeš použít uživatelské jméno bez hesla, pokud dané jméno nemá již registrováno jiný uživatel.

Okna Vekra zkušenosti | Dovolená v Thajsku - nejlepší internetová nabídka dovolené v Thajsku
Sekačky na trávu špičkových amerických, italských a belgických značek za nejlepší ceny na trhu.
ehobby.cz - zahrada, dílna, hobby nářadí
Sněhové frézy pro úklid sněhu - značky Vega, Snapper a Murray za nejlepší ceny v ČR

Stavební-míchačky.com | Svářečky, svářecí technika | ponorné vibrátory betonu | stavební vrátky | Mobilní topidla | klimatizace | průmyslové vysavače | elektrocentrály | vibrační technika | odvlhčovače vzduchu | Vibrační desky | Direct Services zkušenosti